Laukiasi olimpietė Modesta Vžesniauskaitė: su milijardieriumi Johnu Caudwellu atskleidė vaiko lytį

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-09 08:22
Olimpietė dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė (37) ir britų verslininkas milijardierius, filantropas Johnas Caudwellas (68) gyvena džiugiomis nuotaikomis – pavasarį jiems gims kūdikis.

Šią žinią pora pranešė interviu metu žurnalui „Hello“.

Tiesa, britų verslininkas Johnas Caudwellas jau turi penkias atžalas iš prieš tai buvusių santykių. Vyriausiai jo dukrai Rebekah – 40 metų, o jauniausiai atžalai Jacobi – 16. Žinoma sportininkė Modesta Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos taip pat augina vaiką – aštuonmetį sūnų Leonardą.

„Manau, kad visą gyvenimą ieškojau tokio vyro, kaip Johnas. Man nereikia prabangos, tik žmogaus, kuriuo galėčiau pasitikėti ir kuris mane gerbia. Johnas man visa tai suteikia. Man patinka mūsų gyvenimas, kuris primena nuotykį, mes labai laimingi. Jis man – viskas, todėl nekantrauju susilaukti mudviejų kūdikio“, – interviu metu žurnalui „Hello“ kalbėjo lietuvių olimpietė Modesta Vžesniauskaitė.

„Labai nekantrauju. Dauguma vyrų mano, kad jų tėvystės vargai užsibaigia sulaukus 50-ties, tačiau man prieš akis nusimato dar daug smagių įvykių, todėl reikia geros savijautos bei sveikatos. Prisidėsiu prie kūdikio auginimo viskuo, kuo tik galėsiu, kaip ir tuomet, kai gimė kiti mano vaikai. Labai laukiu visų tų magiškų momentų pasikartojimo“, – teigė J.Caudwellas. 

Dosnus verslininkas, prieš 20 metų įsteigęs labdaros organizaciją, siekdamas pagerinti sergančių ir neįgalių vaikų gyvenimą, auklėdamas kitas savo atžalas skiepijo norą padėti kitiems. Jis planuoja perduoti tas pačias vertybes ir pavasarį gimsiančiam sūnui, rašo „Hello“. 

„Noriu, kad jis jaustų socialinę sąžinę ir atsakomybę, kad pasaulis būtų geresnis“, – teigė Johnas Caudwellas, dėl savo 1,73 mlrd. eurų vertės turtų kasmet atsiduriantis „Sunday Times“ turtingiausių žmonių sąrašuose.

Naujausi straipsniai