Laukiasi dainininkė Ieva Narkutė: su vyru sūpuos antrąją atžalą

Ieva Narkutė su vyru Mindaugu Šeduikiu / „Fotobanko“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-11 20:49
Penktadienio vakarą atlikėja Ieva Narkutė (33) su savo sekėjais pasidalijo džiugia naujiena – moteris laukiasi antrojo vaiko. Drauge su kariškiu Mindaugu Šeduikiu (32) jiedu jau augina dukrelę.

Žinią, kad greit vėl sūpuos kūdikį, Ieva pranešė gruodžio 11-ąją „Išsipildymo akcijos“ metu. Moteris socialiniuose tinkluose parodė savo nuo nėštumo pakitusias kūno formas ir prisipažino, jog šeimą netrukus aplankys gandrai.

 

Išsipildymo akcija 2021 😊 Arba Stebuklas 2.0 😊 Tai tiek naujienėlių iš manęs 🤷‍♀️ ❤️ #ievanarkute #singersongwriter #expecting #momtobe #geguzenekoncertuosiu

Posted by Ieva Narkutė on Friday, December 11, 2020

Pirmagimės Ieva ir Mindaugas susilaukė 2016-aisiais, praėjus beveik metams po jųdviejų vestuvių. Laimingi tėvai mergaitę pavadino Ona.

„Mažylė, nuausta iš svajonių ir debesų, jau žinanti visa, ką reikia žinoti, ką taip dažnai mes, augdami, pamirštam. Sveika, drūta, visi pilni 3700 g meilės“, – feisbuke savo gerbėjams tada rašė Ieva.

Ieva Narkutė
Ieva Narkutė

2015-aisiais Ievos ir Mindaugo tuoktuvių ceremonija vyko Vilniaus Antakalnio rajone esančioje Išganytojo bažnyčioje. Pasveikinti jaunavedžių tuomet susirinko artimieji, draugai. 

Po oficialios dalies arti 40-ies svečių patraukė Europos parko link – ten buvo iškelta vestuvių šventė.

Apie savo asmeninį gyvenimą nelinkusi atvirauti dainininkė su Mindaugu pažįstami iki vestuvių buvo jau seniai, tačiau romantiški poros jausmai užgimė tik po ilgametės platoniškos draugystės.

Naujausi straipsniai