Laukdamasi antrojo vaikelio Aistė Paškevičiūtė prakalbo apie vidinius virsmus

Aistė Paškevičiūtė/K. Mankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-13 15:43
„Televizijoje esi įrankis pernešti žinutei“, – sako buvusi televizijos laidų vedėja, projektų vadovė Aistė Paškevičiūtė, šiuo metu gyvendama antrojo vaikelio laukimu.

Dabar ji atvirai dalijasi patirtimi, kuri jai parodė, jog jos kompleksai ir nepilnavertiškumas leido ja naudotis sistemai.

„Ir aš supratau, kad aš tą dariau iš tos puikybės. <...> Tai buvo tam tikri mainai, kad tau paberia blizgučių – papuošia, aprengia, padažo, žinomumas atsiranda“, – pažymi ji.

Kaip pasikeitė jos požiūris į šou pasaulį ir apie vidinius Aistės virsmus klausykite „Žinių radijo“ laidoje „Pasimatymai“.

Žmonės.lt primena, jog 2015 m. Aistė susilaukė sūnaus, o šių metų pradžioje išsiskyrė su jo tėvu Lauru Stankevičiumi. 

Aistė Paškevičiūtė mokėsi Tarptautinėje verslo mokykloje. Televizijoje ji buvo interaktyvių žaidimų vedėja, žaidimo „Taip arba ne“ asistentė, vedė laidą „Paparacai“. Apie 2009 metus TV3 žiūrovai ją kartu su Džiugu Siaurusaičiu išvysdavo laidoje „Skylė sienoj“. Tais pačiais metais žurnalo FHM skaitytojai ją išrinko seksualiausia moterimi.

Praėjusiais metais Aistė Paškevčiūtė paskelbė naujo ir unikalaus projekto „Live Dinner“ pradžią.

Atvirauti apie asmeninį gyvenimą Aistė niekada nebuvo linkusi, kaip dabar prisipažįsta, šou pasaulis niekada nebuvo jai artimas.

Naujausi straipsniai