Latviai „Carnival Youth“ pristato neįprastoje Vilniaus vietoje nufilmuotą vaizdo klipą

„Carnival Youth“ / Ievos Jūros nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-28 17:26
Kitą savaitę koncertus Vilniuje, Kaune ir Palangoje surengsiantys geriausia jauna Baltijos šalių grupe tituluojami latviai „Carnival Youth“ pristato akustinę savo naujausio singlo „Love Is the Answer“ versiją ir ant vieno iš Vilniaus senamiesčio stogų jam nufilmuotą vaizdo klipą.

„Esam laimingi, kad turėjom galimybę dirbti su tokia kūrybinga komanda. Manau, kad filmavimas pavyko puikiai“, – teigia grupės narys Robertas Vanagas.

Trumpam į Lietuvą prieš porą savaičių atvykusius „Carnival Youth“ narius užfiksavo naujo muzikinio projekto „Scuared“ komanda. Gyvai, neįprastose erdvėse grojančias grupes įamžinantys „Scuared“ šiam filmavimui pasirinko ant vieno iš Vilniaus dailės akademijos pastatų stogo esantį šiltnamį.

„Oro sąlygos buvo puikios filmavimams ir vaizdui, kurį fiksavo kamera, tačiau tikrai nebuvo taip šilta, kaip gali pasirodyti vaizdo klipe. Turėjom būti kantrūs ir rasti būdų sušilti“, – filmavimo įspūdžius prisimena grupė.

Daina „Love Is the Answer“, žyminti naują grupės startą po albumo latvių kalba, kitą savaitę gerbėjams Lietuvoje bus pristatyta ir koncertuose gyvai. Jaunosios kartos indie roko atstovai „Carnival Youth“ jau pradėjo savo turą, kurio metu aplankys vienuolika Europos šalių.

„Mūsų gerbėjai Lietuvoje yra itin palaikantys, todėl visuomet gera čia sugrįžti. Nekantraujam puikiai kartu praleisti laiką“, – teigia Robertas Vanagas.

„Carnival Youth“ su gerbėjais Lietuvoje susitiks balandžio 5 dieną Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta“, balandžio 6 dieną Palangos „Vandenyje“ ir balandžio 7 dieną Kauno klube „Sandėlis“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai