Latė kava su... jūsų portretu

„Let's Cafe“ kava su portretu / „Youtube“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-26 13:00
Rytas ar popietė su puodeliu kavos daugumai mūsų įprastas ritualas. Tačiau iš kavos puodelio besišypsantis jūsų pačios, mylimo augintinio ar draugo veidas tą dieną gali praskaidrinti kur kas labiau!

Neseniai rašėme, kad pasaulyje populiarėja spausdintas maistas, o tam pasitelkiami 3D maisto spausdintuvai, kurie vietoj rašalo naudoja specialią tyrę ir purkštukais išpurškiamas norimas maisto vaizdas. Ne mažiau smagus yra ir trimatis latės kavos spausdintuvas, kavos putą papuošiantis bet kokiu norimu atvaizdu.

Taivane įsikūrusi kavinė Let's Cafe garantuoja, kad nuo šiol savo kavos puodelio nesupainiosite su jokiu kitu. Kodėl? Nes ant jo gali puikuotis jūsų nuotrauka! Naujoviškas trimatis spausdintuvas padeda ant kavos putos išpiešti širdžiai geidžiamą atvaizdą. Patys galite pažiūrėti, kad tai atrodo itin realistiškai, originaliai, tik gaila, jog šis menas laikinas (na, nebent iškart neskubėsite išgerti kavos).

„Youtube“ stop kadras
„Youtube“ stop kadras

Kaip gimsta tokie kavos piešiniai? Tereikia nufotografuoti mobiliuoju telefonu ir įkelti nuotrauką į specialų spausdintuvą. Štai ir viskas! Galima džiaugtis iš valgomų miltelių sukurtu paveikslėliu, kuris gardžiai nusėda ant viliojančios savo skoniu kavos putos...

Pasigrožėkite meniškais kavos vaizdais!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama