Lashana Lynch netaps moteriška Džeimso Bondo versija

Lashana Lynch/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-11 09:00
Antraščių kūrėjai pasiskubino pranešti, kad naujuoju Džeimsu Bondu taps juodaodė aktorė Lashana Lynch (31). Jie klydo: Džeimsas Bondas nebus moteris, Lynch – nebus Bondas.

Dėl ateities, žinoma, negali būti tikras, tačiau bent kol kas tradicinės bondiados gerbėjai gali lengviau atsikvėpti. Kalbos apie Džeimsą Bondą – moterį – naujausi gandai iš juostos „Bondas 25“, kuri kol kas tradiciškai tiesiog taip vadinama, kūrėjų stovyklos. Dėl filmą lydinčių bėdų ir problemų šis projektas jau prietaringai pramintas prakeiktu: keitėsi režisierius ir scenaristai, pagrindinį herojų įkūnijantis Danielis Craigas (51) norėjo atsisakyti pabodusio vaidmens, o galiausiai filmavimo metu patyrė traumą. O kur dar sunkiai suderinami jo ir po juostos „Bohemijos rapsodija“ itin išpopuliarėjusio Rami Maleko (38), vaidinančio Bondo priešininką, tvarkaraščiai!

Kai balandžio mėnesį buvo pristatyti filmo aktoriai, spėliota, kad šįkart Bondas vėl turės dvi merginas, kurias įkūnys ispanų aktorė Ana de Armas (31) ir „Kapitonėje Marvel“ vaidinusi Lashana Lynch. Bet atrodo, kad scenaristų valia kitokia – žinoma, jei tikėsime anoniminiu šaltiniu, neseniai nutekinusiu siužeto epizodą: filmo pradžioje žvalgybos bosas M kviečia įeiti agentą 007 ir į kabinetą įžengia... žavi juodaodė Lashana. Pats Bondas, ankstesnės juostos „Spektras“ pabaigoje išėjęs užtarnauto poilsio (vadinasi, jį gali pakeisti bet kas – baltasis vyras ar juodaodė moteris, juk agentas 007 – tik kodinis pavadinimas žvalgybos agentūros MI6 sistemoje), tuo metu ilsisi Jamaikoje. Bet kovoti su blogiu Craigui lieka dar geros dvi valandos! Jis net dirbs su Lynch heroje ir mėgins jai susukti galvą. Kaip suderinti du agentus vienodu numeriu kadre – scenaristų rūpestis. Šiaip ar taip, jų ten penketas, įskaitant juostos režisierių Cary Fukunagą.

Taigi Bondas ir toliau lieka Bondu, o naujosios agentės 007 likimą ir tai, kaip Danielio Craigo personažas reaguos į konkurentę, sužinosime pasirodžius juostai (premjera numatoma – jei vėl nenutiks kas nors netikėto – 2020-ųjų balandį). Galbūt Lashanos Lynch herojė ateityje išties pradės griežti pirmuoju smuiku (juk stiprių moterų bondiadoje ir iki šiol būta – MI6 vadovą M iki Ralpho Fienneso vaidino neprilygstamoji Judi Dench), tačiau ji tikrai nesivadins Bond ir tai jau bus visiškai kitokia istorija

Naujausi straipsniai