Lašelis laimės: „Crème de la Crème“ – jau internete!

„Crème de la Crème“
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-04-04 10:03
Mes išmokome kalbėtis internetu. Išmokome jausti vienas kitą, per atstumą apkabinti, drauge juoktis ir verkti – ne tuose pačiuose namuose, net ne tame pačiame mieste, bet juk nuo to mūsų emocijos netapo menkesnės. Aukštosios parfumerijos ir inovatyvios kosmetikos tinklas „Crème de la Crème“ ilgai dirbo tam, kad internetu sugebėtume ir... užuosti kvapus.

Ir tai išsipildė: nuo balandžio 3-iosios esame laukiami naujojoje „Crème de la Crème“ interneto parduotuvėje, kurios adresas – www.cremedelacreme.shop

Sakoma, kad tie, kurie bent kartą ką nors įsigyja iš „Crème de la Crème“, pamilsta šį ženklą visam gyvenimui. Todėl ištikimi klientai labai laukė, kada aukščiausios kokybės parfumerijos bus galima nusipirkti ir internete. Tam ruoštasi jau seniai, bet pasaulyje susiklosčiusi epideminė situacija dar labiau paskatino nebedelsti ir atidaryti virtualią parduotuvę. Dabar, kai visi sėdime namie, mums labai reikia įkvėpimo, kuris išvaduotų nuo liūdnų minčių. Lašelio laimės, kurį būtų galima užsisakyti vienu mygtuko spragtelėjimu. O lašelis kvepalų iš tiesų prilygsta lašeliui laimės.    

Užsukę vidun įsitikinsite, kad tai nėra paprasta internetinė parduotuvė, kaip nėra paprastas ir pats prekės ženklas. „Crème de la Crème“ savo veiklą pradėjo 2008-aisiais, šiandien tinklui jau priklauso vienuolika salonų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Išskirtiniai interjerai, rinktinis asortimentas ir profesionalus aptarnavimas „Crème de la Crème“ salonus paverčia tikromis grožio šventovėmis.

Kultiniai aukštosios parfumerijos vardai – „Maison Francis Kurkdjian“, „Editions de Parfums Frédéric Malle“, „By Kilian“, „Diptyque“, „Byredo“ ir kiti, pristatomi išskirtiniuose interjeruose, virsta įkvepiančiais atradimais. Todėl buvo įdėta daug jėgų, kad ir internetinė parduotuvė prilygtų gyvosioms. Rodos, šiuo įtemptu laikotarpiu būtų labai lengva nuleisti kartelę, nes kas gi šiandien varginasi dėl grožio... Bet ne – ji išliko tokia pati aukšta, kaip ir visi „Crème de la Crème“ standartai. 

„Crème de la Crème“
„Crème de la Crème“

Ši internetinė parduotuvė primena meno galeriją, žengiančią koja kojon su parfumerijos pasaulio tendencijomis. Žymių kompanijų naujienos, išskirtinės kvepalų kolekcijos, inovatyvi kosmetika, kvapai namams – viskas sutelpa šioje nuostabioje virtualioje erdvėje. Pamirškite įprastas kvepalų nuotraukas, kurių apstu standartiniuose tinklapiuose: juk į buteliuką galima pažvelgti ir visai kitaip. Argi ne gražiau, kai jis laikomas rankoje, apmautoje balta pirštine?..

Socialinių tinklų gerbėjai jau seniai pastebėjo, kad „Crème de la Crème“ yra be galo kūrybiški: šio parfumerijos tinklo instagramo paskyroje menininkai apie kvepalus kuria gražiausias istorijas. Beje, internetinėje parduotuvėje galima rasti skiltį „Instagram galerija“: paspaudus mygtuką nukeliausite tiesiai į meninius projektus instagrame.

Akimi regint kvapo vaizdinius, išties galima kone pajusti jo aromatą – o jeigu dar kiltų dvejonių, tinklapyje nurodyti telefonų numeriai, kuriais paskambinus galima gauti profesionalią konsultaciją apie produktus ir pagalbą juos renkantis. Ir galiausiai – prekė, užsakyta internetu, jums atkeliaus tokia pat graži, kaip ir pirkta salone: supakuota firminiame baltame maišelyje, džiuginanti dovanėle ir dvelkianti prabanga. Nes tikrosios prabangos neužtemdo niekas.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai