Las Vegase susituokė Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris: vestuvės – po „Grammy“ ceremonijos

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / „Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt, 15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Kardashian‘ų klano atstovė, realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian (42 m.) ir jos sužadėtinis rokeris Travisas Barkeris (45 m.) Las Vegase vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Pora susituokė pirmadienį, praėjus dienai po „Grammy“ apdovanojimų ceremonijos.

Komentarai Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris susituokė Las Vegaso koplyčioje pirmadienį apie 1.30 val. vietos laiku po to, kai dalyvavo 64-ojoje „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje, antradienį pranešė TMZ.

Pora į ceremonijos vietą atsivedė savo fotografą ir apsaugą. Pranešama, kad „Keeping Up With the Kardashians“ žvaigždė ir „Blink-182“ būgnininkas paprašė, kad ceremoniją vestų Elvį Preslį vaidinantis aktorius.

Kourtney ir Traviso šventės tuo nesibaigia. Pranešama, kad pora yra suplanavusi kelias kitas šventes, skirtas jų santuokai pažymėti. Galime daryti prielaidą, kad bus didžiulis pokylis su garsiais Kourtney artimaisiais!

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris susižadėjo praėjusių metų spalį.

K.Kardashian sužadėtuves pažymėjo į savo Instagramo paskyrą įkeldama romantišką nuotrauką. Joje – vandenyno fone besiglėbesčiuojantys įsimylėjėliai, stovintys didžiulėje širdies formos rožių kompozicijoje. Nuotrauką lydėjo prierašas „Amžinai“.

Pasak portalo tmz.com, T.Barkeris mylimajai pasipiršo Montecito mieste, Kalifornijoje. Rokeris lemtingą klausimą Kourtney Kardashian uždavė paplūdimyje, kuris buvo papuoštas įspūdinga rožių kompozicija. Vyras pasipiršo tradiciniu būdu – galantiškai priklaupęs ant vieno kelio.

Pora apie savo ryšį pranešė 2021-ųjų sausį.

Tai – pirmosios Kourtney sužadėtuvės, tačiau su buvusiu partneriu Scotu Disicku ji dalijasi trijų bendrų vaikų – 11 metų Masono, 9 metų Penelope ir 6 metų Reignu – globa.

T.Barkeris jau yra turėjęs dvi santuokas – 2001–2002 m. jis buvo vedęs Melissa Kennedy, o 2004–2008 m. – Shanna Moakler. Su ja rokeris turi du vaikus – sūnų Landoną (17 m.) ir dukrą Alabama (15 m.).

Fotogalerija:

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2
Skaitykite daugiau