Las Vegase nugriaudėjo „Billboard“ muzikos apdovanojimai: Drake'as susišlavė rekordinį statulėlių skaičių

„Billboard“ muzikos apdovanojimai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-02 18:50
Trečiadienio vakarą Las Vegase „MGM Grand Garden Arena“ arenoje, surengta tradicinė „Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremonija, kurių šeimininke šįmet tapo dainininkė Kelly Clarkson.

Rekordinį apdovanojimų skaičių – net 12, susišlavė reperis Drake'as. Jam atiteko „Geriausio repo albumo“ apdovanojimas, „Geriausio repo atlikėjo“ apdvanojimas, jis taip pat tapo „daugiausiai internautų parsisiunčiamu“ atlikėju, apdovanota ir jo kolaboracija su atlikėja Cardi B.  Reperiui atiteko ir svarbiausias – „Geriausio metų atlikėjo“ apdovanojimas, dėl kurio kovojo reperiai Travisas Scottas ir Post Malone, reperė Cardi B ir dainininkė Ariana Grande. 

Pastarąjai atiteko „Geriausios metų moters atlikėjos“ titulas. 

6 apdovanojimus ceremonijoje susižėrė reperė Cardi B. Vienas iš dainininkės apdovanojimų – „Geriausia repo atlikėja“, 4-omis statulėlėmis džiaugiasi grupė „Marron 5“. 

Renginio metu netrūko staigmenų. Įspūdingus pasirodymus surengė didžiausios muzikos žvaigždės: Mariah Carey, Taylor Swift į sceną lipo kartu su grupės „Panic! At The Disco“ vokalistu Brendonu Urie, nepamirštamą pasirodymą surengė ir pop dievaitė Madonna.

Vakaro akirmirkas rasite nuotraukų galerijoje: 

Naujausi straipsniai