Larisos Kalpokaitės pokyčiai: svorio numetusi ir šukuoseną pakeitusi aktorė neatsigina komplimentų

Larisa Kalpokaitė / Juliaus Kalinsko ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-09 20:32
Pirmadienio vakarą vykusioje filmo „Amžinai kartu“ premjeroje pasirodžiusi Larisa Kalpokaitė (58) ne vieną privertė aiktelėti. Pastaruoju metu akivaizdžiai sulieknėjusi aktorė pakeitė ir įvaizdį – nusirėžusi garbanas ji dabar mėgaujasi trumpais, gale net išskustais plaukais, kokius, pasak Larisos, visą laiką turėjo jaunystėje.

Larisa Kalpokaitė 15min pasakojo, kad pastaruoju metu ją sunkiai atpažįsta net artimiausi draugai – tik pamatę vyrą Joną Braškį supranta, kad šalia esanti žavi, trumpų plaukų, rudaplaukė yra Larisa: „Sulaukiu labai daug komplimentų“, – šypsosi ji.

Aktorė tokią šukuoseną turėjo anksčiau, todėl žinojo, kad tikrai neprašaus dar kartą nusikirpusi taip pat.

„Aš būdama jauna visada taip atrodžiau, Juozas Statkevičius mane taip kirpdavo. O dabar atėjo laikas duoti plaukams pailsėti ir pasikeitusi šukuoseną supratau, kad mano amžiuje visgi geriau trumpi plaukai, o ne ilgos garbanos. Dar kai jos žilos, tai išvis atrodžiau kaip žila ragana“, – juokėsi Larisa Kalpokaitė, šįkart savo šukuoseną patikėjusi plaukų stilistei Anai.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasikeitimų aktorės gyvenime yra ir daugiau – per 9 mėnesius ji numetė 26 kilogramus: „Po keletą kilogramų per mėnesį, labai ramiai, be jokių dietų.“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tačiau sulieknėti ją privertė pašlijusi sveikata: „Visi pasikeitimai – ne iš gero gyvenimo, – pripažįsta aktorė. – Viskas dėl sveikatos, tam, kad geriau jausčiausi. Pavasarį man pasidarė visai prastai, svoris pradėjo trukdyti gyventi. Kai pajutau, kad nekaip jaučiuosi, kreipiausi į gydytojus, kurie nustatė, kad mano medžiagų apykaita labai bloga. Jai pagerinti turėjau pakeisti mitybos įpročius.“

Nors ir daug produktų teko atsisakyti, Larisa sako sunku nebuvo: „Atsisakiau keptų, miltinių patiekalų, pieno produktų, kurių ir taip nevalgiau, bei saldumynų, kuriuos kažkodėl labai pamėgau, kai nebegaliu valgyti, – juokėsi ji. – Visgi dabar jei kažkas pagamina naminį, patikimą tortą, tai gabaliuką leidžiu sau paragauti. Pradėjau valgyti virtą, garintą, šviežią ar orkaitėje keptą maistą be riebalų. Prie naujos mitybos prisitaikiau labai greitai, tik organizmas taikėsi sunkiau, streikavo šiek tiek. Bet galiausiai įvyko lūžis ir net nepastebėjau, kaip tie kilogramai pradėjo tirpti.“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ir savijauta kaipmat ėmė gerėti. „Aš pagaliau pajutau alko jausmą. Anksčiau nenorėdavau valgyti, kažką pasigamindavau tik dėl to, nes „jau seniai valgiau“.

Be to, susitvarkė spaudimas, kuris kelerius metus buvo labai prastas, o dabar – kaip kūdikio. Taip pat širdis aprimo, būdavo sunku laiptais lipti. O dabar viskas paprasta. Tiesą sakant, pati dar nesuprantu visų pokyčių, man dar nedašunta“, – šypsojosi ji.

L.Kalpokaitė savo spintą papildė tik keliais megztiniais ir keliomis poromis kelnių – visą kitą išdovanojo. Aktorė sako, kad ypač malonu, kai jai tinka drabužiai, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo per maži.

„Kartais kai man stilistė atneša kostiumus, aš sakau: „Baikit juokus, aš neįlįsiu.“ Tačiau pabandžius pasirodo kitaip“, – šypsojosi Larisa Kalpokaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Filmo „Amžinai kartu“ premjera subūrė lietuviškam kinui neabejingus garsius svečius

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai