Larisa Kalpokaitė savo jubiliejų minėjo su ištikimais gerbėjais

Aktorės L. Kalpokaitės jubiliejinio koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-03 20:11
Sausio 27 dieną aktorė Larisa Kalpokaitė atšventė savo 60 metų gimtadienį. Bėgantis laikas aktorei buvo labai palankus – šiandien ji dar dailesnė ir populiaresnė nei anksčiau, o energijos, geros nuotaikos ir optimizmo jai galėtų pavydėti net ir gerokai jaunesnės kolegės. Šeštadienio vakarą Vilniaus mažajame teatre moteris surengė romansų ir dainų vakarą „Mūs benamės sielos...“.

Dar prieš gimimo dieną L. Kalpokaitė davė interviu žurnalui „Žmonės“ apie svarbią dieną ji tuomet kalbėjo:

„Jokių tradicijų neturiu. Šiemet man gimtadienis – darbo diena. Na, o po visko, aišku, pabaliavosim (juokiasi). Sudėtinga savo gimtadienį švęsti sausio mėnesio pabaigoje – slidinėti nemėgstu, į šiltus kraštus vykti negaliu, nes spektaklių sezonas pačiame įkarštyje. Pasėdėsime ramiai su draugais ir artimaisiais.

Žinot, tikriausiai gimtadienis tuo ir ypatingas, kad imi suvokti, kaip greit bėga laikas... O tiek dar daug norisi nuveikti, pasakyti, padainuoti, atiduoti. Laikas lekia nenumaldomai.“

Šį vakarą aktorė pristatė „Mūs benamės sielos...“ koncertinę programą. Larisa atliko lyriškus kūrinius, o jos pasiklausyti atėję gerbėjai lingavo į muzikos taktą ir aplodismentais palydėdavo Larisos Kalpokaitės žodžius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai