Larisa Kalpokaitė apie priekabiavimą: „Reikia kreiptis į teisėsaugą, o ne skelbti socialiniuose tinkluose“

Larisa Kalpokaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-15 10:51
Jei reikėtų išrinkti vieną mėgstamiausių vyresnės kartos Lietuvos aktorių, ja be abejonės pretenduotų tapti teatro, kino ir televizijos aktorė Larisa Kalpokaitė. Daugelį puikiai atpažįstamų vaidmenų sukūrusią žinomą moterį televizijos žiūrovai gali išvysti ir antrajame komiško TV3 serialo „Šviesoforas“ sezone.

Kartu seriale vaidina ir Larisos vyras, aktorius Jonas Braškys, tačiau, pasak aktorės, vaidinti su mylimu žmogumi yra kur kas sunkiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Serialo „Šviesoforas“ antrasis sezonas jau spėjo įsibėgėti. Netrukus seriale žiūrovai išvys ir vieną talentingiausių šalies aktorių L. Kalpokaitę, kuri atliks besilaukiančios Irmos mamos vaidmenį. Dažniau draminius vaidmenis atliekanti aktorė teigė, jog įsijausti į komišką vaidmenį nebuvo sunku. „Pirmajame sezone suvaidinau kelias serijas, buvo išties malonu ir juokinga. Pažiūrėsime, kas iš viso to išeis antrajame sezone“, – šypsojosi L. Kalpokaitė.

Aktorės antrame sezone laukia išties neeilinė patirtis – seriale L. Kalpokaitė filmuojasi kartu su savo vyru aktoriumi J. Braškiu, kuris seriale, kaip ir gyvenime, taps jos sutuoktiniu. Aktorė pasakojo, kad jiedu su vyru kartu vaidina retai ir, nors gali atrodyti, kad su artimu žmogumi kartu dirbti yra lengviau, žinoma moteris atsako visiškai priešingai.

„Su vyru vaidinti kaip tik sunkiau, užplūsta niekam nereikalinga atsakomybė už kitą žmogų. Norisi ir pačiai padaryti teisingai, ir kad partneris padarytų teisingai ir gerai, būna sunku atsikratyti šeimyninio šleifo. Sunku patikėti, kad čia ne tavo nuosavas vyras, o svetimas žmogus. Yra žymiai paprasčiau, kai partneris svetimas“, – sakė L. Kalpokaitė.

L. Kalpokaitė savo talentu ilgus metus žavi ne tik televizijos, bet ir teatro žiūrovus. Tiesa, aktorės teigimu, kurti vaidmenį spektaklyje yra visai kitokia patirtis: „Teatras yra toks menas, kuris rutuliojasi lėtai. Po truputį įsijauti į vaidmenį, susigyveni su juo. Televizijoje kitaip – jei vaidini didelį vaidmenį seriale, su kiekviena serija vis labiau įsijauti, bet jei mažesnį, tada sunkiau, turi pasikliauti savimi ir režisieriumi.“

Tiesa, šiuo metu Lietuvos teatras išgyvena ne pačius lengviausius laikus. Žiniasklaidoje vienas po kito garsiai nuskambėjo seksualinio priekabiavimo skandalai, apie kuriuos L. Kalpokaitė savo nuomonę buvo išsakiusi kur kas anksčiau ir vis dar laikosi savo pozicijos.

„Mergaitės, kurios pasakoja tas istorijas, visų pirma, elgiasi labai keistai, jos viską išneša į viešą erdvę, nesiremdamos visais faktais, be įrodymų. Tai yra neteisinga ir jos pačios nuo to kenčia. Kai turi įrodymų, tada gali kažką sakyti, nes gali būti apkaltintos šmeižtu, vėliau joms viską teks pačioms įrodyti“, – savo nuomonę sakė L. Kalpokaitė

„Jei tu nenori, tai to ir nebus. Žmogus gali prie tavęs priekabiauti, bet tavo griežtas „ne“ yra tavo griežtas „ne“. Suprantu, kad kai kurie atvejai gali būti tiesa, bet reiktų ne per socialinius tinklus skelbti, o į teisėsaugą kreiptis. Kai nėra tiesioginių įrodymų, tada tai tik purslai, kurie nueis, liks tik nukentėję žmonės. Ir gal jie bus teisingai nukentėję, bet tai nėra teisingumo kelias“, – kalbėjo L.Kalpokaitė.

Antrasis komiško TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakoja apie trijų draugų – Edvino, Alberto ir Raimondo – draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis. Tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai primena šviečiančius šviesoforo signalus. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Pagrindinius serialo herojus ir toliau įkūnija televizijos žiūrovų pamilti aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaiko žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

„Šviesoforas“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!

Serialu „Šviesoforas“ HD raiška gali mėgautis ir vaizdo transliacijų internetu platformos viaplay.lt žiūrovai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama