Lapkritis: sėkmingiausių dienų kalendorius

Popieriniai šikšnosparniai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-31 21:11
Kada geriau versti kalnus, o kada verčiau pristabdyti lėkimą ir energiją? Kokios dienos palankios pasimatymui, o kada geriau laiką leisti vienumoje? Pataria astrologė Lana Kutkytė.

1 SAVAITĖ

Lapkričio 1 d.

Laikas nuo 14.45 val. iki 16.45 val. nusimato neefektyvus svarbiems reikalams spręsti, sunkiau bus susikalbėti su aplinkiniais ar kažką sutvarkyti taip, kad vėliau nebereikėtų perdaryti iš naujo. Šiandien aiškiau nei visuomet pavyks suvokti, kurie gyvenimo aspektai yra patys svarbiausi šiuo metu.

Lapkričio 2 d.

Tai viena iš geresnių dienų lapkritį, ypač sėkminga tiems, kurie nestokoja pasitikėjimo savimi, gyvybingumo bei jaučia meilę gyvenimui. Tinkamas metas naujų ir didelių projektų pradžiai, kelionėms bei įvairaus pobūdžio nuotykiams, kurie praskaidrina gyvenimą, padaro jį įdomų.

Lapkričio 3 d.

Šiandien daug lems asmenybės patrauklumas, mokėjimas bendrauti su autoritetingais žmonėmis. Ypač aktyvus laikas laukia nuo 11.30 iki 13.30 val., kuomet reikėtų pasiruošti netikėtoms situacijoms, kurios pareikalaus greitos reakcijos ir optimizmo. Tai puikus metas susitikimams su kolegomis bei draugais.

Lapkričio 4 d.

Diena nėra tinkama linksmybėms. Verčiau pasistenkite kuo daugiau nuveikti darbe, pagalvoti apie savo tolimesnį kelią karjeros sferoje bei paieškoti galimybių kažko daugiau pasiekti, tapti sėkmingu ir naudingu socialiniame gyvenime. Venkite nereikalingų kalbų.

Lapkričio 5 d.

Kaip ir vakar, patartina vengti tuščių, nebūtinų pokalbių, apkalbų bei su atsargumu žvelgti į jus pasiekiančią informaciją. Pasistenkite kuo mažiau pasakoti aplinkiniams apie save bei savo ateities planus bei venkite tvarkyti svarbius dokumentus. Šios dienos klaidos gali pasimatyti tik ateityje.

Lapkričio 6 d.

Laiką nuo 13.50 iki 16 val. geriau skirti ramiam poilsiui arba paprastiems, kasdieniams darbams. Vakaras palankus susitikimams su bendraminčiais bei kolegomis. Pasidalykite savo idėjomis su kitais ir taip laimėsite daugiau nei bandydami viską įgyvendinti savarankiškai.

2 SAVAITĖ

Lapkričio 7 d.

Šiandien sužinosite kažką, kas gerokai pakoreguos jūsų planus ir privers pakeisti požiūrį bei jau numatytą strategiją. Svarbu pagrindinius darbus atlikti iki 13.30 val., kadangi antroji dienos pusė gali atnešti nemažai sumaišties ir nesusikalbėjimo su aplinka.

Lapkričio 8 d.

Laikas iki 14.05 val. nusimato gana klastingas, verčiantis daryti klaidas ten, kur net nesitikėjote. Jeigu norite sėkmingiau nugyventi šią dieną, tuomet patartina svarbiausius reikalus tvarkyti nuo 14.05 val.

Lapkričio 9 d.

Šiandien sunkiau bus toleruojamas šiurkštumas, stačiokiškumas, skubėjimas bei noras šiurkščiai primesti savo valią kitiems. Veikdami subtiliai bei leisdami įvykiams vykti natūraliai, be skubėjimo – laimėsite kur kas daugiau.

Lapkričio 10 d.

Jeigu kažkam prireiks jūsų pagalbos, padarykite viską, ką galite ir nevenkite paaukoti savo laiko ar pinigų dėl kitų laimės. Tai viena gražiausių ir sėkmingiausių mėnesio dienų, ypač tiems, kurie geba girdėti ir atsižvelgti ne tik į savo, bet ir į kitų poreikius.

Lapkričio 11 d.

Šiandien gali stipriai vyrauti nepasitenkinimas, nuovargis, nerimas, agresija, gyvenimo džiaugsmo nebuvimas, tad protingiau būtų sumažinti darbų krūvį bei atidėti svarbius pasimatymus vėlesniam laikui. Net jeigu jūsų savijauta bus gera, kiti žmonės jūsų kelyje gali būti išbalansuoti.

Lapkričio 12 d.

Stipri, dinamiška diena. Sėkmingi bus tik tie, kurie sugeba nepasiduoti aplinkinių spaudimui, žino, ko siekia ir turi stiprią valią. Silpnieji bei meniškos prigimties žmonės gali jaustis nejaukiai. Antroji dienos pusė ypatingai palanki užsiimti savęs tobulinimo praktikomis, sportuoti bei išmokti kažko, kas jus dar labiau sustiprintų.

Lapkričio 13 d.

Rytas iki 10 val. gali būti neramus, konfliktiškas, tad neskubėkite ir šiuo metu skirkite laiko vienatvei, poilsiui. Likusios dienos fonas atneš daug galimybių tiek darbo, tiek ir meilės sferoje, tad pasistenkite šios dienos nešvaistyti nepraktiškiems užsiėmimams.

3 SAVAITĖ

Lapkričio 14 d.

Venkite tų, su kuriais paprastai konfliktuojate, tai nelengva diena, ypač iki 17 val. Sunkiausias laikas nusimato nuo 15 iki 17 val. Bus nelengva išlaikyti harmoningus santykius su aplinkiniais, tačiau pravartu pastebėti, kokios problemos yra iškeliamos į dienos šviesą.

Lapkričio 15 d.

Palanki diena tiems, kurie nebijo ir moka bendrauti, geba greitai reaguoti ir prisitaikyti prie aplinkinių. Rimtiems ir nuobodiems darbams nėra vaisingas metas, kadangi bus sunku ištverti monotoniją, tad pasistenkite sudaryti sau įdomią dienotvarkę.

Lapkričio 16 d.

Vaisinga diena įvairiems susitikimams, mokslams, nedideliems pirkiniams bei trumpoms kelionėms. Nors bendravimo gali būti ypač daug, visgi svarbu prisiminti, jog šios dienos pažintys greičiausiai truks neilgai arba bus paviršutiniškos.

Lapkričio 17 d.

Visata ypač aktyviai bendraus su jumis per įvairius ženklus. Netikėtai išgirstas pokalbis, perskaityti žodžiai ar pamatyta situacija gali byloti apie jūsų pačių gyvenimo aktualijas, tad atidžiai klausykitės ir darykite išvadas.

Lapkričio 18 d.

Tai viena iš nepalankiausių šio mėnesio dienų, todėl jei tik galite, skirkite ją poilsiui ir venkite bendravimo ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Šios dienos pasiūlymai arba jūsų pačių idėjos gali būti neperspektyvios ir net pavojingos.

Lapkričio 19 d.

Susikaupkite ir suvokite savo turimą vidinę jėgą. Būtent šiandien aiškiau nei paprastai galite įtvirtinti savyje suvokimą, apie savo tikrąją gyvenimo paskirtį. Tai stiprių energijų ir gilių įžvalgų diena, tad nešvaistykite jos tuščioms linksmybėms.

Lapkričio 20 d.

Dauguma norės pasidžiaugti gyvenimu, skirti meilės pasimatymus bei atidėti rimtus ir sunkius darbus vėlesniam laikui. Diena išties labiau palanki meilei nei darbams, tačiau kai kuriems ji gali atnešti ir ne itin malonių naujienų asmeniniame gyvenime.

TAIP PAT SKAITYKITE: Internete – trisluoksnio pyrago „Magic Cake“ bumas: kodėl jis vadinamas „protingu“. Receptas

4 SAVAITĖ

Lapkričio 21 d.

Efektyvus dienos laikas svarbiems darbams laukia nuo 11.35 val. Iki tol gali būti sunkiau susikaupti bei susikalbėti su aplinkiniais, o reikalai strigs netikėčiausiuose vietose. Itin vaisinga diena sunkiems ir monotoniškiems darbams atlikti, jie eisis sklandžiau ir greičiau nei visuomet. Puiku dieną įsisavinti naujas žinias.

Lapkričio 22 d.

Šiandien gali būti visko, tad net jeigu ir neturėsite rimtų planų, gali tekti greitai reaguoti į staigiai iškilusias situacijas ir keisti savo planus. Tai savaime aktyvi, tačiau nemaloni, neharmoninga diena, kurios metu gali tekti išgirsti nemažai priekaištų.

Lapkričio 23 d.

Jeigu turite rimtų reikalų, tuomet skirkite jiems kuo daugiau laiko. Aplinkoje vyraus susikaupimas, rimtumas, disciplina, tad tiek kiti žmonės, tiek ir jūs patys gebėsite nesunkiai sutvarkyti tuos reikalus, kurie kitomis dienomis atrodytų tarsi neįveikiama problema.

Lapkričio 24 d.

Prieš išeidami iš namų – kruopščiai sutvarkykite savo išvaizdą. Tai, kaip save pateiksite kitiems, turės didžiulę įtaką jūsų asmeninei sėkmei. Išorinis grožis, estetika, šypsena, mandagumas – tai šios dienos raktas į sėkmę.

Lapkričio 25 d.

Kuo mažiau šiandien kalbėsite, tuo harmoningiau praleisite dieną. Pasistenkite elgtis kuo kukliau ir vengti demonstruoti savo asmenybę, tai gali atnešti nemalonių rezultatų. Ypač atsargiai bendraukite su savo partneriu ir venkite priekaištų bei kritikos.

Lapkričio 26 d.

Nuostabi diena kūrybai bei įvairioms dvasinėms praktikoms. Puikus metas skirti daugiau laiko savo partneriui, nors naujos pažintys šiandien atneštų daugiau skausmo nei džiaugsmo.

Lapkričio 27 d.

Laikas nuo 12.20 iki 14.20 val. gali atnešti aštrių, nemalonių pokalbių arba situacijų. Likusios dienos fonas palankus giliam, intymiam bendravimui, dvasiniam tobulėjimui bei kūrybai.

5 SAVAITĖ

Lapkričio 28 d.

Tai viena nepalankiausių dienų. Nepradėkite jokių naujų projektų ir nepriimkite naujų pasiūlymų, tai nebus perspektyvu ir užsibaigs greitai ir, galimai, nemaloniai. Puikus laikas pasninkauti, sutvarkyti namus bei išmesti nereikalingus daiktus. Šio ryto sapnai atskleis jūsų didžiausias baimes bei problemas.

Lapkričio 29 d.

Gali būti sunku išvengti nemalonaus aiškinimosi meilės arba finansų srityje, tačiau pasistenkite padaryti viską, ką galite, kad ši diena praeitų kuo sklandžiau, kadangi šios dienos įvykiai turės tendenciją atsikartoti ir ateityje. Dieną praleiskite tik su tais žmonėmis, su kuriais ir toliau norėtumėte bendrauti.

Lapkričio 30 d.

Naujų darbų pradžiai diena dar nėra palanki, tačiau tai puikus metas sudaryti planą ateičiai. Šios dienos idėjos turės didžiulę jėgą skleistis netolimoje ateityje, todėl be jokios baimės ir negatyvių minčių surašykite sau viską, ko norėtumėte pasiekti. Šiandien esate savo paties likimo kūrėjas.

Kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Ji24.lt

Naujausi straipsniai