Lapkričio mėnesio horoskopas

Laikrodis. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-03 20:00
Ji24.lt skaitytojams gerai pažįstama astrologė Lana Kutkytė pateikia lapkričio mėnesio prognozę dvylikai Zodiako ženklų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Laukia daug veiksmo, pokyčių ir naujų suvokimų. Įsitrauksite į rizikingus darbus, kurie pareikalaus iš jūsų stiprios nervų sistemos ir daug energijos. Stipriausieji turės progą įsitikinti, jog didžiausi gyvenimo laimėjimai pasiekiami, kuomet išeiname iš savo komforto zonos. Stipriausieji gali pajusti aplinkinių daromą spaudimą keisti save bei nusistovėjusią gyvenimo situaciją.

Svarbi tema taps pinigai. Pats metas apsidairyti aplinkui ir pastebėti, jog turite galimybių užsidirbti daugiau. Tai taip pat puikus laikas skirti daugiau dėmesio savo intymiam gyvenimui. Paskutinę lapkričio savaitę užplūs noras mokytis, keliauti, plėsti savo galimybių ribas. Mėnuo itin sėkmingas kelionėms.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Santykių tema taps itin aktuali ir net neišvengiama. Vieniems teks aiškintis santykius su meilės partneriu, bandyti ieškoti kompromiso, planuoti bendrą ateitį, kitiems – tai vaisingo bendradarbiavimo laikas, kuomet bendromis pastangomis pasiekiami puikus rezultatai. Laukia daug susitikimų, pakvietimų, pažinčių, tad būtinai pasirūpinkite savo išvaizda, nes šį mėnesį ji bus ypač aktuali.

Rezultatai priklausys nuo gebėjimo tinkamai save pristatyti ir sudaryti teigiamą pirmąjį įspūdį. Matysite artėjančią sėkmę ir aiškiai suvoksite, ką turite daryti, kad ši neišsprūstų jums iš rankų. Panašu, jog su kažkuo teks atsisveikinti ir su dėkingumu palikti praeityje, tačiau tai tik į gera.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Teks daug dirbti ir rūpintis ne tik savo, bet ir aplinkinių reikalais. Svarbu laiku pajusti, jog esate išnaudojami ir įtraukiami į darbus, kurių vykdyti neprivalote. Visiems įtikti ir patikti neįmanoma, tad nedarykite to, ko iš tikrųjų nenorite. Laisvalaikį verčiau skirkite savo sveikatos priežiūrai: sportuokite, pakoreguokite mitybą, pasidomėkite maisto papildais bei įvairiomis sveikatinimosi procedūromis. Nesunkiai atrasite gerai savijautai reikalingas priemones.

Trečiąją dekadą nusiteikite ilgiems ir dažniems pokalbiams su antrąja puse. Ar šie pokalbiai bus harmoningi, ar pavirs į kivirčus – priklauso nuo jūsų gebėjimo pagalvoti prieš garsiai ištariant žodžius.  Puikus mėnuo ieškantiems darbo arba papildomo uždarbio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sudėtinga bus susikaupti ties nuobodžiais darbais, tačiau šis mėnuo nusimato gana sėkmingas tiek savirealizacijai, tiek ir asmeniniam gyvenimui puoselėti. Geresnės pirmosios dvi lapkričio dekados: neblogai seksis bendrauti su vaikais, pademonstruoti savo talentus darbe bei pasimėgauti romantiškais santykiais.

Nepraleiskite progų sudalyvauti šventėse, įdomiuose renginiuose ar tiesiog daugiau dėmesio skirti savo hobiui, nes trečiąją dekadą tam laiko bus gerokai mažiau. Vienu metu užplūs tiek darbų ir neišvengiamų pareigų, jog pramogoms neliks nei laiko, nei noro. Sunkaus darbo dėka įgysite reikalingų žinių bei praktinės patirties, kuri pravers tolimesniame karjeros kelyje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmosios dvi dekados, gana „neliūtiškos“, t. y. ne itin romantiškos, kadangi problemos dėl šeimos ir buities išstums visa kita. Namams bei šeimos nariams teks skirti ne tik nemažai jėgų, bet ir pinigų. Jeigu tam nesipriešinsite, gali pavykti pagaliau sutvarkyti tuos reikalus, kuriuos sutvarkyti jau senokai reikėjo, ir tarsi nusimesti naštą nuo pečių.

Puikus metas persikraustyti į kitą gyvenamąją vietą arba suremontuoti turimą būstą – darbai klostytųsi sklandžiau nei kitu laiku. Paskutinė dekada jau kiek kitokia: nė už ką nesutiksite būti namisėda, o energijos bei planų turėsite tiek, jog būsite tiesiog nesustabdomi. Tai puikus metas sportuoti, dalyvauti aktyviame socialiniame gyvenime bei nebijoti būti ryškia asmenybe.

Taip pat skaitykite: Astrologės Lanos Kutkytės lapkričio sėkmės kalendorius

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pirmos dvi dekados aktyvios ir sėkmingos. Lengvai bendrausite, greitai tvarkysite reikalus, ypač susijusius su prekyba, mokslais, tarpininkavimu, reklama, internetu. Jūsų komunikabilumas ir greitis taps didžiausiais pranašumais siekiant sėkmės darbe bei moksluose. Svarbius susitikimus protingiausia būtų surengti iki lapkričio 22 d. Taip pat iki to laiko patartina pradėti mokytis kažko naujo ir aktualaus, tokiu atveju bus lengviau ne tik tęsti, bet ir įsisavinti žinias.

Tinkamas metas įsigyti kompiuterį, automobilį ar mobilųjį telefoną – pirkiniai gali būti sėkmingi, ilgai tarnauti. Paskutinę dekadą būsite pernelyg jautrūs emociškai, kad gebėtumėte lengvai bendrauti su įvairaus charakterio žmonėmis, tad verčiau sumažinti bendravimo intensyvumą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vaisingas laikotarpis ieškantiems darbo arba siekiantiems daugiau uždirbti. Stebuklų, iš esmės keičiančių gyvenimą šis mėnuo greičiausiai neatneš, bet užtat suteiks galimybių tvirčiau atsistoti ant kojų ir tinkamai panaudoti savo vidinius resursus, talentus, kurie gali pasitarnauti siekiant daugiau gerovės.

Jeigu nestokojate kantrybės ir esate darbštūs ir patikimi, tuomet šį mėnesi galėsite savimi didžiuotis, nors tikrųjų rezultatų dar teks gerokai palaukti.  Svarbiausia yra atsispirti pagundai užsidirbti įtartinai greitai ir lengvai. Meilei šis laikas taip pat gana palankus, ypač pirmoji mėnesio pusė. Jeigu neturite antrosios pusės, verta atkreipti dėmesį į pažintys, kurios gali įvykti iki lapkričio 15 d.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Lapkričio mėnuo jums vienas iš sėkmingiausių šiais metais. Pasistenkite suplanuoti sau kuo daugiau rimtų darbų, kuriems įgyvendinti reikia daug pasitikėjimo savo jėgomis, charizmos bei energijos. Šių savybių nestokosite, tad išnaudokite šį laikotarpį taip, kad vėliau nereikėtų gailėtis, jog praleidote puikias galimybes, kurias dovanojo Visata.

Tai naujo ciklo pradžia, atsinaujinimo metas, kuris ypatingai palankus tiems, kurie planuoja kurti savo verslą, nori pristatyti save visuomenei, išsikovoti gerą socialinį statusą. Meilei labiau palanki trečioji dekada, kuomet būsite labiau nusiteikę gražiems jausmams, švelnumus ir jau nebesieksite pasaulio užkariavimo taip aktyviai, kaip pirmąsias dvi dekadas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pirmosios dvi dekados gali būti sudėtingos, kadangi jūsų energijos potencialas nebus pakankamai didelis, kad gebėtumėte susitvarkyti su didžiuliais darbo krūviais. Greitai pervargsite, erzins triukšmas, aktyvus bendravimas, būsite jautrūs ir lengviau pažeidžiami, tad protinga būtų skirti daugiau laiko poilsiui ir svarbiausius projektus tęsti arba pradėti jau po gimtadienio.

Jūsų intuicija šiuo metu bus aukšto lygio, o sapnai gali būti ypač informatyvūs ir net pranašiški. Pasistenkite skirti laiko dvasinėms praktikoms, jos jums seksis geriai nei bet kada. Paskutinę dekadą atsigausite ir po truputį pradėsite aktyviai reikštis socialiniame gyvenime, sugriš sėkmė bei pasitikėjimas savimi.

Taip pat skaitykite: Lapkričio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmosios dvi dekados palankiausios tiems Ožiaragiams, kurie suvokia, kas yra tikroji draugystė. Per draugus, bendraminčius ar kolegas ateis patys perspektyviausi pasiūlymai, gims gražiausios idėjos. Jei turite susiplanavę projektą, kuri atėjo metas įgyvendinti, tuomet pasidalinkite juo su savo draugais ir pastebėsite, jog reikalai juda į priekį žymiai greičiau nei tikėjotės.

Tai vaisingas metas reikalingos informacijos paieškai, savo veiklos reklamavimui, bendravimui socialiniuose tinkluose bei dalyvavimui klubinėje veikloje. Taip pat efektyvu būtų pradėti mokytis darbo su kompiuteriu, vairavimo ar įsigyti reikalingos technikos – tam palankus laikas iki lapkričio 22 d. Paskutinę dekadą verčiau sumažinkite darbų krūvį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galite pastebėti, jog galimai tapote emociškai šalti ir abejingi meilei, romantikai, tuštiems pokalbiams su draugais. Viena vertus, tai gali negatyviai atsiliepti jūsų asmeniniam gyvenimui bei gali gerokai sugadinti santykius su artimais jums žmonėmis. Kita vertus, pavyks meistriškai susikaupti ties darbais ir užtikrinti sau stabilią sėkmę karjeroje.

Pirmosios dvi dekados išties labiau tinka karjeros reikalams tvarkyti nei rūpintis meilės reikalais. Jeigu svajojate apie finansinį stabilumą, paaukštinimą, nuosavą verslą ar populiarumą, tuomet šis laikotarpis padės žengti svarbius žingsnius link to, ko siekiate. Pasistenkite atrasti harmoningą balansą tarp asmeninio gyvenimo ir karjeros.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sėkmingas metas tiems, kurie ruošiasi keliauti į užsienį, užmegzti pažintis su užsieniečiais, pradėti mokytis užsienio kalbos, pasidomėti dvasinėmis praktikomis bei literatūra, kuri gali praplėsti jūsų įprastą pasaulėžiūrą. Neblogai seksis bendrauti su autoritetingais žmonėmis, gauti jų paramą ir pasitikėjimą. Darbe gana nesunkiai užsitarnausite kolegų bei viršininko pagarbą.

Meilės sferoje būsite nusiteikę nuotykiams, tačiau nebūtinai rimtiems santykiams. Labiau trauks romantika, flirtas, poreikis užkariauti priešingos lyties atstovą, o ne galvoti apie šeimos sukurimą ar bendrą buitį. Paskutinė savaitė yra tinkama rimtam pokalbiui su viršininku ar svarbios sutarties pasirašymui.


Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė.

Naujausi straipsniai