Lanos Del Rey širdį užkariavo policijos pareigūnas

Seanas Larkinas ir Lana Del Rey/Socialinių tinklų ir Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-07 18:51
Naują muzikinį albumą neseniai pristačiusi atlikėja Lana Del Rey pasauliui netrukus pristatė ir savo mylimąjį. Dainininkės širdį pavergė pareigūnas, televizijos veidas Seanas Larkinas.

Lana Del Rey praėjusią savaitę drauge su nauju partneriu užfiksuoti Centriniame parke, Niujorke. Apie jausmus Lana užsiminė ir vieno interviu metu.

Pasiteiravus jos apie pasimatymą su Seanu Larkinu parke, dainininkė gūžtelėjo pečiais: „Nežinojau, kad mus fotografuoja, būčiau dėvėjusi kažką kito.“

Kadangi Seanas Larkinas – policijos pareigūnas (dirba departamente Oklahomoje), Lana neišvengė klausimų ir apie tai, ką ji galvoja apie Amerikoje vis augantį nepasitikėjimą policijos pareigūnas, protestus prieš jų žiaurumą.

„Dalykas tas, kad Seanas – geras policininkas“, – nukirto Lana. 

Jos partneris yra dar ir „CrossFitt“ sporto šakos entuziastas. Socialiniame „Instagram“ tinkle save Seanas pristato kaip pareigūną,  TV laidos apžvalgininką ir didžiulį sveikog gyvensenos bei raumeningo kūno gerbėją. 

Primename, jog anksčiau Lana Del Rey buvo susižadėjusi su folkroko grupės „Kassidy“ įkūrėju Barrie-Jamesu O’Neillu. Taip pat ji buvo piršta su savo debiutinio albumo prodiuseriu Stevenu Mertensu, reperiu G–Eazy, senuku „Guns N’ Roses“ dainininku Axlu Rose’u ir net su Jaredu Leto, su kuriuo taip efektingai filmavosi „Gucci“ kvepalų „Guilty“ reklamoje ir pasirodė „Met Gala“ pokylyje.

Naujausi straipsniai