Lankomiausias praėjusių metų filmas „Trys milijonai eurų“ – jau internete

Trys milijonai eurų / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sparčiai augant žiūrovų susidomėjimui lietuvišku kinu, vis daugiau filmų kūrėjų suteikia galimybę savo darbus legaliai išvysti internetu. Nuo šiol visi nacionalinio kino gerbėjai galės pamatyti vieną populiariausių visų laikų lietuviškų komedijų: Tado Vidmanto režisuotas filmas „Trys milijonai eurų“ jau prieinamas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje gyvenantiems kino mylėtojams.

Filmą internete galima rasti adresu www.trysmilijonaieuru.lt.

„Trys milijonai eurų“ tiesiog sudrebino kino teatrų sales – filmą išvydo beveik 250 tūkstančių žiūrovų. Pagal surinktas pajamas „Trys milijonai eurų“ tapo antruoju po „Redirected / Už Lietuvą!“ (rež. E. Vėlyvis) – sėkmingiausio visų laikų šalies kino teatruose rodyto filmo.

Trys milijonai eurų

Pagrindiniai filmo personažai – sugyventiniai Julius ir Živilė savo kailiu patiria, jog į duris gali pasibelsti didžiulė sėkmė, net jei dar vakar į jas beldėsi antstoliai. Trys milijonai eurų – tai loterijos laimėjimas, patikrinantis ne tik VMI operatyvumą, bet ir tikros, lietuviškos meilės tvirtybę. Draugai dėl pinigų tampa priešais, o priešai – draugais. Juliui tenka juos atsirinkti, tuo pačiu nepamirštant ir moters, su kuria dar ką tik maudėsi skurde, o ne turtuose.

Vaidmenis filme sukūrė gerai žinomi ir publikos jau pamilti aktoriai Giedrius Savickas, Inga Jankauskaitė, Jokūbas Bareikis ir Ineta Stasiulytė. „Trys milijonai eurų“ žada daug veiksmo, smagaus, režisieriui Tadui Vidmantui būdingo humoro ir daug nesusipratimų, kuriuos sukelia netikėtai laimėti pinigai.

Filmo anonsas:

Skaitykite daugiau