Lana Del Rey išsiskyrė su Barrie-Jamesu O'Neillu

Lana Del Rey ir Barrie Jamesas O'Neillas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-24 18:01
Dainininkė Lana Del Rey išsiskyrė su savo ilgamečiu draugu Barrie-Jamesu O'Neillu.

Hito „Young & Beautiful“ atlikėja su buvusia folkroko grupės „Kassidy“ žvaigžde susitikinėjo nuo 2011-ųjų, bet neseniai pareiškė, kad jiedu jau nebėra pora.

„Šiuo metu nesame drauge. Jis nuostabus žmogus. Bet yra dalykų, kuriuos jis turi spręsti. Detaliai to neaiškinsiu. Tai sunkiai slėgė mūsų santykius; aš nebesijaučiau laisva. Pažiūrėsime, kaip viskas susiklostys“, – kalbėjo liūdna dainininkė.

Prieš kelias dienas L.Del Rey pajuto poreikį paaiškinti savo komentarus, išsakytus interviu britų laikraščiui „The Guardian“, kad ji norėtų „būti jau mirusi“.

Tie nerimą keliantys komentarai pribloškė daugelį jos gerbėjų ir ketvirtadienį vakare ji Twitter.com pabandė paaiškinti savo žodžius.

Virtinėje žinučių L.Del Rey apkaltino interviu ėmusį Timą Jonze'ą veikus „piktai“.

„Jo pagrindiniai klausimai apie mirtį ir personą buvo apgalvoti, bet slėpė piktas ambicijas ir kampus, – rašė ji. – Apgailestauju, kad pasitikėjau „The Guardian“, – aš nenorėjau duoti to interviu, bet šis žurnalistas buvo atkaklus“.

T.Jonze'as gynė savo straipsnį: „Galų gale problema dėl Lanos skundo yra ta, kad ji, regis, nežino, dėl ko iš tikrųjų skundžiasi. Ji netvirtina, kad aš išgalvojau jos citatas, ir neteigia, kad jos buvo „iškraipytos“ ar kad mes išspausdinome jas be konteksto. Ji, regis, pyksta dėl fakto, jog aš norėjau, kad ji kalbėtų įdomius dalykus, ir uždaviau klausimus, kurie ją privertė tai daryti. Na, atsiprašau, Lana, bet aš tik dirbau savo darbą“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai