Lakuojate nagus pačios? Triukai, kurie jums padės

Nagai / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-13 12:00
Nors ilgalaikio nagų lakavimo procedūra naudojasi vis daugiau moterų, nemaža dalis vis tik renkasi manikiūrą atlikti pačios namuose. Deja, ne visada viskas pavyksta tobulai, tačiau žinodamos kai kuriuos triukus, manikiūrą atliksite kur kas greičiau ir profesionaliau, o jis laikys ilgiau.

Šaldytuvas – ne tik maistui

Atminkite, kad prieš lakuodamos nagus, nevertėtų rankų tepti kremu, nes susidariusi slidi plėvelė neleis lakui gerai prikibti prie nago.

Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau nagų lakus geriausiai laikyti šaldytuve (arba kitur, kur gan vėsu). Šiltai laikomi jie tirštėja, keičiasi konsistencija. Nors gamintojai tikina, kad nagų lakas net keletą metų tinkamas naudoti, tačiau netrunkate pastebėti, jog tai yra netiesa.

Netepkite rankų kremu

Atminkite, kad prieš lakuodamos nagus, nevertėtų rankų tepti kremu. Kodėl? Ogi todėl, kad susidariusi slidi plėvelė neleis lakui gerai prikibti prie nago. Norite tobulo manikiūro? Prieš lakuodama kiekvieną nagą gerai nuvalykite nagų lako valikliu. Jis pašalins ne tik seno lako likučius, bet ir nuvalys riebalinį sluoksnį, o tada naują nagų lako sluoksnį galėsite kuo puikiausiai užtepti.

Naudokite nagų lako viršutinį sluoksnį

Dažna moteris skundžiasi, kad nagų lakas greitai nutrupa, nusilupa, o jei dar sumanome plauti indus ar rankomis išskalbti mėgstamą palaidinę, gražiam manikiūrui galite pasakyti viso gero. Visgi išeitis yra – nusilakavusios nagus, būtinai užtepkite viršutinį sluoksnį, kuris apsaugos, leis nagų lakui greičiau išdžiūti ir suteiks papildomo spindesio. Beje, viršutinį nagų lako sluoksnį atnaujinkite kas pora dienų ar kasdien. Taip nagai spindės, o nagų lakas išsilaikys bent savaitę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skelbiame konkursą „Vasariškas manikiūras“!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pirmoji pagalba sugadinus manikiūrą

Tikrai visoms būna situacijų, kai skubame imtis darbų nagų lakui dar nespėjus nudžiūti. Aišku, geriausiai ramiai pasėdėti ir palaukti, kol nagų lakas visiškai nudžius, tačiau tai ne visada pavyksta. Visgi, jie tik švelniai brūkštelėjote ir didelės žalos nagui nepadaryta, pabandykite užtepti permatomo viršutinio nagų lako sluoksnio – jis sulygins nelygumus ir net nebus žymės, kad kažkur brūkštelėjote.

Kaip išgauti matinį paviršių?

Kai kurios merginos tiesiog alpsta dėl matinės tekstūros manikiūro. Aišku, jūs galvojate, kad tokį pavyksta išgauti tik kirpykloje, kai manikiūrą atlieka profesionali specialistė. Klystate, yra triukas, padėsiantis jums pačios išgauti tokį paviršių.

Ką daryti? Pirmiausiai, kaip įprastai, nagus nulakuokite dviem sluoksniais. Tada švelniąja dildės puse nupoliruokite nagų paviršių. Po to keletą sekundžių palaikykite nagus virš garuojančio karšto vandens dubenėlio`. Pamatysite, kad blizgesys dings, o nagų lakas įgaus matinį atspalvį, kuris vis dar madingas.

Triukai, kurių nežinojote

  • Viena gero manikiūro paslapčių – idealiai sutvarkytos nagų odelės. Tačiau namų sąlygomis kartais gali būti sunku tai padaryti. Tačiau viskas įmanoma, jei žinote, ką reikia daryti. Nagus ištepkite aliejumi (kokosų, alyvuogių, ricinų ar kt.), apsivyniokite pirštus folija ir laikykite maždaug 10–15 min. Aliejus sudrėkins nagus, o nagų odelės bus kur kas minkštesnės, todėl lengvai jas pašalinsite specialiu įrankiu odelės karpyti. Kiekviena moteris žino, kad nagų lakas geriau laikosi tada, kai odelės yra tvarkingai pašalintos.
  • Norite, kad nagų lakas būtų tobulos konsistencijos? Prieš lakuodamasi keletą kartų pasukite buteliuką tarp rankų.
  • Norite gražių raštų, bet neturite specialių įrankių jiems piešti? Ne Bėda! Naudokite smeigtuką, medinį dantų krapštuką ar kitą smailą daiktą – svarbiausia priimti išradingus sprendimus.
  • Norite, kad lakas greičiau išdžiūtų? Ką tik nulakuotus nagus pamerkite trumpam į šaltą vandenį.
  • Nagų lakas laikysis kur kas ilgiau ir džius greičiau, jeigu užtepsite kelis labai plonus sluoksnius, o ne vieną storą.
  • Kad acetonas taip smarkiai nesausintų odos, maišykite jį su glicerinu. Toks mišinys ne tik nuvalys nagų laką, bet ir nesausins odos.
  • Uždžiūvo nagų lako indelis? Nagų laką apverskite, įdėkite į stiklinę ir pilkite karšto vandens. Laikykite tol, kol galėsite lengvai atsukti.
  • Norite gražiai užtepti vienspalvį nagų laką? Geresnį rezultatą pasieksite pirmiausiai užtepę balto nagų lako.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai