Laisvės gynėjų dieną – koncertas „Vilties šviesa“ sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje

Sausio 13 – osios įvykių aukoms atminti skirtas koncertas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-11 14:21
Laisvės gynėjų dienos 28-ąsias metines minėti kviečia Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras – sekmadienį, sausio 13 d. 16.00 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks šviesia tradicija tapęs koncertas „Vilties šviesa“.

Minėdami Sausio 13-osios įvykių metines, prisiminsime 1991-ųjų vienybės, drąsos ir meilės savo šaliai jausmą, pagerbsime žuvusiųjų už atkurtą valstybės Nepriklausomybę atminimą ir pasidžiaugsime visos tautos laimės ir gerovės šaltiniu – iškovota Laisve.

„Juk bene jos vienintelės – VILTIES – neatimsi iš žmogaus, nes ji – ir atmintis, ir troškimas. Tad pabūkime sykiu, pasiklausykime taurios muzikos, palinkėkime sau ir kitiems, kad nenumaldomai bėgančios dienos mus burtų ir vienytų, pakylėtų virš kasdienybės, artintų gėrio pergalę“, – sako moterų choro „Liepos“ meno vadovė ir dirigentė Audronė Steponavičiūtė-Zupkauskienė.

Gausus kelių kartų chorisčių būrys ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras šį kartą paruošė ypatingą programą, pavadintą „Vilties šviesa“.

Programoje nemirtingi Johano Sebastiano Bacho, Liudviko van Bethoveno, Volfgango Amadėjaus Mocarto, Stanislovo Moniuškos ir Henrio Perselio, taip pat iškilių šiuolaikinių lietuvių kompozitorių kūriniai.

Koncerto atlikėjai: Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“, Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ jaunučių ir jaunių chorai. Renginį ves Vilniaus kultūros centro teatro studijos „Elementroius“ moksleiviai.

Įėjimas į renginį nemokamas.

Temos:

Kultūra

Naujausi straipsniai