Laisva vėl rizikuoja likti paskutinė šou „Aš galiu“: „Repeticijose atrodau kaip paskutinė durnė“

Donata Gutauskienė-Laisva / Stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-07 12:00
Praėjusį sekmadienį startavęs TV šou „Aš galiu“ pažėrė ne vieną išbandymą dalyviams ir baigėsi ypač dramatiškai – bene pavojingiausią vakaro triuką, šokius su ugnimi, atlikusi Donata Gutauskienė-Laisva ir Jonas Nainys galutinėje lentelėje liko paskutiniai. Pasibaigus filmavimui Laisva neslėpė, kad po tokių komisijos vertinimų motyvacija stengtis jai gerokai krito.

Visgi antrasis jos iššūkis pasirodė esantis nei kiek nelengvesnis – Laisvai su Jonu teks paruošti šokį kartu su „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos palaikymo šokėjų trupe. Labiausiai situaciją apsunkina tai, kad šokiai – didžiausia Laisvos fobija ir silpnoji vieta.

„Tragedija kažkokia, negaliu į save veidrodyje žiūrėti, atrodau kaip durnė paskutinė. Nuoširdžiai. Nesuprantu, nepagaunu nieko“, – vos pradėjusi treniruotis kalbėjo Laisva.

Nors iki šiol daugelis projekto dalyvių manė, kad atlikėja tiesiog kuklinasi, tačiau jau vienoje iš pirmųjų šokių repeticijų ji nebesulaikė ašarų. „Nekenčiu šokti. Ir tik dabar supratau, kur iš tikrųjų įklimpau“, – kalbėjo ji.

Šou „Aš galiu“ nuotr.
Šou „Aš galiu“ nuotr.

„Aš dažnai galvodavau, kodėl man taip yra, kodėl būtent šokti taip nemėgstu – ar kada jaunystėje kas nepakvietė per šokius, ar kokia čia trauma, – atviravo moteris. – Čia man kuo tolyn, tuo gilyn į depresiją. Blogiau, kad treneriai irgi mato, kam geriau sekasi, tai su tuo ir dirba. O aš jau net tingiu aiškintis, ką man daryt, nes viskas nepatinka. Šokiuose esu visiška nevykėlė“.

Šou „Aš galiu“ nuotr.
Šou „Aš galiu“ nuotr.

Šis iššūkis Laisvai ir J.Nainiui atiteko ne jų noru. Kadangi abu nespėjo ar nenorėjo rinktis nei vieno iš ankstesnių užduočių, paskutinis iššūkis – šokiai su palaikymo šokėjų trupe – jiems atiteko be jokios pasirinkimo teisės.

„Laisva labai smarkiai nepasitiki savimi, ir tai yra didžiausia jos problema. Turiu didelę abejonę dėl Laisvos. Jeigu tik ji sustresuos, jei nesusikoncentruos, pasirodymo metu ji gali laisvai sugriūti lygioj vietoj“, – Laisvos repeticijas komentavo choreografas Šarūnas Kirdeikis, kuriantis pasirodymo choreografiją jai ir J.Nainiui.

Ar Laisvai pavyks susitvarkyti su savo fobija, paaiškės šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Šou „Aš galiu“ nuotr.
Šou „Aš galiu“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai