Laimingi žmonės dalijasi 8 tvirto tarpusavio ryšio receptais

Aliona ir Nikolajus / Elana Photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-14 19:00
Kaip dažnai sutinkate išties laimingą žmogų? Ar visada gatvėje pastebite laimingą porelę, kuri praeina pro jus susikabinusi rankomis? Ar džiugina tai, kad, puikiai sutardamas su kolega ar partneriu, pasiekiate dar geresnius rezultatus?

Stiprus abipusis ryšys tarp žmonių tampa jų glaudaus bendravimo, santuokos ar partnerystės priežastimi. Kiekviena pora, kiekviena draugystė turi savo laimės ir puikaus sutarimo receptą.

Meilės dienos proga renginių vedėjas Olegas Korsakas ir vestuvinio transporto paslaugų specialistas Garis Serbulas pakalbino savo draugus bandydami nustatyti tikrąsias priežastis, kurios suartina ir padaro žmones laimingus.

Receptas Nr 1. Jie gerbia vienas kitą ir niekada neina miegoti susipykę

Laimingos, ilgai kartu gyvenančios poros pastebi, kad tai yra viena svarbiausių stiprios santuokos tasyklių. Jei vis dėlto dienos metu jus susipykote arba tarp jūsų įvyko konfliktas – niekada neneškite jo kitai dienai. Bendrauk, spręsk, ieškok kompromisų, bet atleisk už tai dar prieš eidamas miegoti, nes kitą dieną gali būti per vėlu ir neigiamos emocijos gali viską sugriauti.

Būtent taip reagavo pakalbinta Gitana Sabaitytė, sužinojusi apie seksualinio priekabiavimo skandalą, susijusį su jos širdies draugu, skulptoriumi Mindaugu Tendziagolskiu. Tokia žinia trumpam jų subalansuotą gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Bet pasitikėjimas savo vyru, diskusija ir metai, praleisti kartu, greitai grąžino viską į savo vėžes – o tas netikėtas įvykis tapo geru stipraus tarpusavio ryšio pavyzdžiu.

Gitana Sabaitytė ir Mindaugas Tendziagolskis: „Mūsų pažintis užsimezgė vienoje šventėje. Mūsų laimės pagrindinis receptas – pagarba vienas kitam.“

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Receptas Nr 2. Jie turi bendrus interesus

Bendri interesai – viena svarbiausių priežasčių, kuri suartina žmones. Dėl to laimingoms poroms būdinga dažnai ieškoti dar daugiau naujų bendrų pomėgių, veiklų, temų pokalbiams. Tai dar labiau suartina ir garantuoja nepakartojamą laiką, praleistą kartu!

Nors pakalbintos gerai žinomos seserys – drabužių kūrėjos Jūratė ir Justina Ieva Steponavičiūtės prisipažino esančios laimingos santykiuose, bet jų bendri pomėgiai dar labiau suartino jas kaip seseris. Pasak jų, jos yra labai panašios, tačiau kartu ir skirtingos, todėl jų santykiuose galima išvysti visą spalvų paletę įvairiausių emocijų.

Jūratė ir Justina Ieva Steponavičiūtės: „Norint sukurti laimingus santykius, visų pirma, reikia mylėti. Mylėti ne tik save, bet ir kitą. Meilė gali pasireikšti labai įvairiai: supratingumu, mokėjimu išklausyti, atleisti, nesavanaudiškumu, netgi nesutarimais.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Receptas Nr 3. Jie pasitiki vienas kitu

Pasitikėjimas – tvirtų ir ilgalaikių santykių pamatas. Kai esi tikras dėl savo partnerio, visada žinai, kad juo galėsi pasikliauti bet kokioje gyvenimiškoje situacijoje, net ir pačioje netikėčiausioje. Būtent nepasitikėjimas vienas kitu, peraugęs į paranoją, tampa populiariausia skyrybų priežastimi. Kai prasideda abejonės, įtarimai, šilti jausmai labai greitai nuvysta. O stipriai mylintys vienas kitą žmonės nepatikės tuo, kas gali sugriauti jų laimę, kurią jie kartu statė daug metų.

Restorano „Meatbusters“ savininkas Maksimas ir Indira: „Laimingi santykiai pagal mus yra meilė, pagarba vienas kitam, pasitikėjimas, bendri pomėgiai, dažnos kelionės, geras humoro jausmas.“

Elana Photography nuotr.
Elana Photography nuotr.

Receptas Nr 4. Jie džiaugiasi vienas kito sėkme labiau nei savo, o jausmus parodo ne tik žodžiais

Ši priežastis garantuoja ilgus ir lamingus metus, praleistus kartu. Mokėjimas didžiuotis savo partneriu, džiaugtis jo veikla, jo rezultatais, jo pergalėmis sukelia dar stipresnius jausmus. Juk niekas taip nesuartina, kai „mano ir tavo“ tampa „mūsų“, ir pergalės ir nesėkmės, kurias išgyveni kartu.

Pakalbinti mados ekspertė Milda ir žinomas kaip „Dj Groovy“ Giedrius Savickai yra puikus veiklios ir meniškos poros pavyzdys, kurių bendras gyvenimas turėjo visa spalvų gamą, bet tai tik sustiprino jų santuoką!

Milda ir Giedrius Savickai: „Laimingos meilės receptas yra suvokimas, jog „aš“ keičiasi į „mes“. Tuomet ir mintys „Ar man taip geriau / patogiau?“ keičiasi į „Ar mums taip geriau / patogiau?“ Slopinamas Ego. Mylėkite vienas kitą ne tik žodžiais, bet ir darbais!“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Receptas Nr 5. Jie gerbia vienas kito jausmus net tada, kai tai padaryti yra sunku

Tai priežastis, kuri išsaugo santykius ilgus metus. Jokiu būdu nereikia visada su viskuo sutikti, bet būtent pagarbus požiūris į savo partnerio nuomonę formuoja pagarbią partnerio nuomonę jūsų paties atvžvilgiu. Kiek kartų paprasta frazė „Suprantu, ką tu jauti“ išsaugojo poras nuo nesusipratimų ir konfliktų.

Renginių vadovė Aliona ir Nikolajus: „Visada santykius reikia stengtis iškelti aukščiau savo norų, kaprizų ar principų. Reikia gebėti suprasti vienas kitą, pasitikėti ir ieškoti bendrų sprendimų.“

Elana Photography nuotr.
Elana Photography nuotr.

Receptas Nr 6. Jie kartu keliauja ir taip pažįsta pasaulį ir save

Ne vieną kartą girdėjome frazę „draugą kelionėje pažinsi“. O laimingiems santykiams kelionės yra stiprybės eliksyras. Juk kelionės – tai naujos spalvos, tai naujos pažintys, nauji išbandymai, nauja patirtis – o visa tai, kas išgyventa kartu, dar labiau sustiprina tarpusavio ryšį, o vėliau tampa spalvotais prisiminimais ir įdomiomis istorijomis prie jaukių namų židinio.

Blogerė Darja ir renginių organizatorius Kamilas Chusnutdinovai jau praktiškai lipo į lėktuvą, kai buvo pakalbinti. Jie ir šį kartą išsiruošė į tolimą kelionę. Juk švęsti meilės dieną reikia kartu!

Darja ir Kamilas Chusnutdinovai: „Kartu esame jau 12 metų ir žinome, kad santykiuose yra svarbiausia gerbti, klausytis ir išgirsti vieną kitą. Tačiau, be viso šito, egzistuoja kažkoks neaprašomas jausmas, priverčiantis norėti būti kartu, nepaisant visko. Ko gero, jis ir yra meilė.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Receptas Nr 7. Jie išmintingai stebina maloniomis smulkmenomis

Ar teko susimąstyti, kad didelę laimę dažniausiai sudaro milijonas smulkmenų?! Būtent dėl tų priežasčių įsimylėjėliai ir po ilgų metų naudoja šį triuką, kuris partnerio nepaliks abejingo. Net paprasti žodžiai „Aš tave myliu“, pasakyti visiškai be priežasties, gali būti geriausia dienos dovana!

Fotografės Anos Rosso ir jos vyro Pavelo santuoka yra puikus tokių santykių pavyzdys. Savo meilės istorijoje, kuri prasidėjo prieš daug metų Paryžiuje, jie nei vienai dienai nenustoja maloniai stebinti vienas kitą.

Ana Rosso ir Pavelas: „Vyrai turi užkariauti moterį, o moterys turi vėliau tai palaikyti. Laimingų santykių receptas = moters išmintis + vyro meilė.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Receptas Nr 8. Jie į viską reaguoja su humoru ir palaiko vienas kitą

Seniai įrodyta, kad juokas ir teigiamos emocijos ne tik prailgina gyvenimą, bet ir sustiprina santykius. Juk nuoširdus juokas yra viena laimės sudedamųjų. Svarbiausia, kad juokeliai neperaugtų į sarkazmą, nes pašaipos veda tik prie konfliktų ir tampa nusivylimų priežastimi.

Garis Serbulas su kolega Olegu Korsaku begalę kartų sprendė pačius netikėčiausius klausimus ir neabejoja tuo, kad teisingas sprendimas visada prasideda nuo gero pokšto, kuris gali nuginkluoti bet kokio lygio problema!

„Jei šiandien privertei kažką nusišypsoti, reiškia, diena praėjo ne veltui.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai