„Laimės“ viršelio herojė Justina Čėsnaitė-Jarutė: „Savigaila – per daug pavojingas jausmas“

Justina Čėsnaitė-Jarutė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-06 10:59
Likusią vasarą praleiskite su žurnalu „Laimė“ – jau pasirodė naujas, liepos ir rugpjūčio mėnesio, numeris su įspūdinga vasariška viršelio herojės Justinos Čėsnaitės-Jarutės fotosesija Nidoje ir nuoširdžiu pokalbiu.

Modelis ir kūrybininkė J.Čėsnaitė-Jarutė pasiruošusi atremti dar ne tiek audrų, kiek jų buvo pastaraisiais metais. Tik nė viena vėtra neparbloškė taip, kad ji negalėtų atsitiesti. Justinos pasitikėjimas savimi, grožis ir jėga skleidžiasi kaip niekada stipriai.

„Viskas gyvenime banguoja, – sako Justina. – Tikrai pasitaiko, kad namai netvarkyti, bet tau tokios vidinės audros, jog tas kalnas indų kriauklėje – tiesiog dzin. Grindys nešvarios, vaiko kelnės išsitepusios – na, ir kas? Nereikia kurti iliuzijų, kad kiekviename žingsnyje viskas turi būti idealu.“

J.Čėsnaitė-Jarutė prisipažįsta, jog tiesiog nori būti stipri. „Kiekvienas to siekiame skirtingai.“ Tik moteris niekada nebuvo linkusi gailėti savęs. „Kuo didesni išgyvenimai, tuo mažiau turi laiko verkšlenti. Privalai mobilizuotis čia ir dabar, tad dėl visko liūdėti sau leidau labai trumpai, o teisingai susidėliojus prioritetus ir gyvenimo planą pokyčių netruko ateiti.“

Per pastaruosius metus pasikeitė ir Justinos santykių statusas – moteris išsiskyrė su vyru atlikėju Justinu Jaručiu. „Labai daug dalykų nutiko per tuos metus. Ne tik skyriausi, bet ir atsisveikinau su mane auginusia močiute, sunkiai susirgo mama“, – sako ji.

Anot Justinos, dviejų žmonių sąjunga yra kur kas daugiau, negu gyvenimas kartu ar buities dalijimasis.

„Mes su Justinu niekada neišsiskirsime, nes turime vieną didelį tikslą – geru žmogumi išauginti Adelę, padėti dukrai būti tuo, kuo ji nori. Tai yra pats didžiausias mūsų gyvenimo projektas, prie kurio visada kartu stovėsime petys į petį“, – interviu žurnalui „Laimė“ tikina J.Čėsnaitė-Jarutė.

Ne vienas pandemijos laikotarpiu paguodos ieškojome internetinėse parduotuvėse. Po pertraukos į žurnalo puslapius grįžęs „Laimės“ klubas su televizijos laidų vedėjais Ugne Sipare ir Orijumi Gasanovu, elektroninės parduotuvės, kurios atsiradimą paveikė asmeninė patirtis ir nuo nenaudojamų daiktų braškanti spinta, įkūrėja Jurgita Numavičiene bei stilistu Kęstu Rimdžiumi diskutuoja, ar mokame apsipirkinėti internetu ir ar šopingo internetu terapija iš tiesų veiksminga.

Kas apsipirkinėjo, kas kūrė verslus. „Laimės“ herojai Rasa Jusionytė, Gytė Česnulė ir iš užsienio grįžę Karolina Sipavičiūtė bei broliai Šarūnas bei Ernestas Leimontai savo idėjoms įgyvendinti tyčia ar netyčia pasirinko būtent patį rizikingiausią laiką, kai daugelis verslų užsidarinėjo. Kaip jiems sekėsi tada ir dabar?

Kiek ilgiau, nei pandemija, užtruko žinomos ekonomistės, Lietuvos laisvosios rinkos instituto įkūrėjos Elenos Leontjevos – gal daug kam netikėtas – kūrybinis projektas. Romano apie Žaną dʼArk „Turgaus aikštė, arba Dviejų Žanų istorija“ rašymas užtruko aštuoniolika metų, kol pasiekė spaustuvę, ir netrukus iškeliaus pas skaitytojus. Apie šią patirtį dabar jau ir rašytoja E.Leontjeva pasakoja žurnalui „Laimė“.

Numeryje – daug aktualių, vasariškų temų: maudymosi kostiumėlių istorijos ir naujausių tendencijų apžvalga, idėjos, kuo pagyvinti interjerą šiuo spalvingu metų laiku, pasisvečiuoti savo drabužinėje maloniai leido mados namų „Coocoomos“ įkūrėja Rūta Mackevičiūtė.

Naujausiame numeryje apžvelgiame ir naujausias gėrimų tendencijas, narstome, kas nutinka, kai imame bijoti valgyti bei... mokomės pažinti savo seksualumą. Tyrimai (ir pardavimai) rodo, kad per pandemiją išaugo susidomėjimas sekso žaislais, didėja žmonių, ypač moterų, poreikis geriau pažinti savo seksualumą ir per tai išgyventi naujų potyrių.  

Naujų potyrių ir įspūdžių su žurnalu „Laimė“!

Žurnalą „Laimė“ prenumeruokite ČIA.

Šis tekstas publikuotas žurnale „Laimė“. Laimės kelių – daugybė. Žurnalas „Laimė“ kviečia kartu leistis į kelionę jos ieškant. Kiekvieną mėnesį – nauja „Laimė“. O kad ji lydėtų visus metus, pasinaudokite puikiu prenumeratos pasiūlymu. Prenumeruoti visada pigiau nei pirkti! Be to, „Laimė“ pati ateis į jūsų namus.

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama