„Laimės“ spalio mėnesio herojė Aistė Paškevičiūtė: „Srovė mane nešė ne į tą pusę“

Aistė Paškevičiūtė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-22 10:02
Į viešumą prasibrovusios šykščios žinios ir senos nuotraukos nedaug ką gali pasakyti apie tai, kaip šiandien gyvena buvusi manekenė, televizijos laidų vedėja, gražuolė šviesiaplaukė Aistė Paškevičiūtė. Spalio mėnesio žurnale „Laimė“ – seniai girdėtos herojės nuoširdus ir atviras interviu.

Kažkur, už miesto, su dviem vaikais... Tik tie, kas seka Aistės įrašus socialiniuose tinkluose, galėjo įtarti, kad jos gyvenime gimsta kažkas ypatingo. Radosi tai beveik vienu metu – į pasaulį atkeliavo trečiasis moters kūdikis ir dienos šviesą išvydo jos knyga „Laisvųjų papūgų karta“.

„Tas viešas paveikslas, kuriuo gyvenau beveik dešimtmetį žiniasklaidos akiratyje, mane visiškai iščiulpė. Jam palaikyti skirdavau savo gyvybinę energiją, daugiau niekam kitam jos ir nebelikdavo. Tą laiką, kai nebūdavau viešumoje, tiesiog slėpdavausi susisukusi namų kamputyje ir skaitydavau knygas arba žiūrėdavau filmus. O jėgos vis seko...“ – atvirauja A. Paškevičiūtė.

Šiandien ji pasitraukė iš viešumos ir visiškai pakeitė gyvenimą – apie tai interviu naujausiame „Laimės“ numeryje.

Atvirai apie išgyvenimus sulaukus 40-mečio ir jubiliejaus išvakarėse netekus mamos pasakoja ir aktorius, šokėjas ir choreografas Gytis Ivanauskas.

Nors skaičių nesureikšmina, gyvenimiška patirtis tik šiek tiek praskiedė įgimtą avantiūrizmą.

„Man nebūna drungna – arba karšta, arba ledas! Nemoku būti „per vidurį“. Gal naivu ir banalu tas „viskas arba nieko“, bet aš jau toks. Arba nieko nedarysiu, arba – maksimaliai gerai. Ir teatre, ir su draugais, ir asmeniniame gyvenime“, – tikina G.Ivanauskas.

Vis dėlto buvo etapas, kai jautėsi niekam nereikalingas. „Kokius trejus metus sėdėjau visiškame štilyje. Buvo minčių, kad gal mano vieta ne teatre, gal geriau nusispjauti ir važiuoti į kokią Norvegiją braškių skinti. Baisus nusivylimas!“ – neslepia.

Kokiomis nuotaikomis gyvena šiuolaikinė mokykla ir ar joje dar liko vietos kūrybiškumui, „Laimės“ klube diskutuoja aktorė ir ankstyvojo ugdymo mokyklėlės „Šilkaus pupa“ įkūrėja Kristina Savickytė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos dėstytoja, socialinių mokslų daktarė Auksė Petruškevičiūtė, kunigas jėzuitas Mindaugas Malinauskas ir „Laisvės“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Marius Janulevičius.

Spalio mėnesio numeryje rasite ir gyvenimiškų patarimų ir patyrimų, kaip nepasimesti ieškant „tikrojo“ savęs ir kaip atėjus rudens sezonui, stiprinti ne tik mintis, bet ir kūną. Kas padeda ir kas kenkia imunitetui? Kas labiausiai už jį „atsakingas“?

O kartais užtenka paslėpti makiažo įrankius ar vieno rudens mados hito.

Ruduo bus sunkus. Neverta švaistyti energijos apsigaudinėjant, kad viskas bus gerai. „BET – istorija tik pirmąsyk yra tragedija. Bus taip pat – bet vis dėlto ne visai. Nes mes jau pažįstame išorines sąlygas ir galime duoti joms atsaką“, – savo žodyje rašo žurnalo vyr. redaktorė Gitana Bukauskienė ir siūlo savo rudens išgyvenimo planą.

Koks jis, sužinosite naujausiame žurnalo „Laimė“ numeryje. Jau prekyboje!

Žurnalas „Laimė" Nr. 10

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Laimė" Nr. 10, Author: Žurnalas LAIMĖ, Name: Žurnalas „Laimė" Nr.

Šis tekstas publikuotas žurnale „Laimė“. Laimės kelių – daugybė. Žurnalas „Laimė“ kviečia kartu leistis į kelionę jos ieškant. Kiekvieną mėnesį – nauja „Laimė“. O kad ji lydėtų visus metus, pasinaudokite puikiu prenumeratos pasiūlymu. Prenumeruoti visada pigiau nei pirkti! Be to, „Laimė“ pati ateis į jūsų namus.

Naujausi straipsniai