„Laimės“ lapkričio numerio herojė Ieva Patapavičiūtė: „Esu viena, bet turiu vaikų, tai – pliusas!“

Ieva Patapavičiūtė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-22 10:42
„Mano gyvenime dar nebuvo etapo, kai tiek daug dirbau“, – smagiai pasakoja žurnalo „Laimė“ lapkričio mėnesio numerio viršelio veidas Ieva Patapavičiūtė. Bet Ieva nesigaili: norėjo pabūti ne tik mama trims savo vaikams, o ir intensyvi veikla padeda pravaikyti skyrybų pilkumas.

Tiems, kurie bent iš tolo pažinojo Ievos šeimą, ji atrodė tobula. Viešosios politikos analizės magistrė, studijas baigusi Londone ir Berlyne, dirbusi Briuselyje, modelis, o dar ir trijų vaikų mama, vyras – šviesų kūrėjas, gastroliuojantis su garsiausiais teatrų pastatymais po visą pasaulį... Kas nutiko?

„Tai nebuvo vienos dienos sprendimas. Taip, mes iš šono, kaip ir dauguma šeimų, atrodėme gražiai, bet buvo tokių neišsprendžiamų dalykų, kad teko priimti sprendimą skirtis“, – paaiškina viršelio herojė I.Patapavičiūtė.

Moteris interviu pasakoja vertinanti šeimos instituciją, bet su sąlyga, kad nė vienas nesikankina.

Keistai nuskambės, bet turėjau gražų savo tėvų skyrybų pavyzdį

„Dariau viską, kaip supratau ir mokėjau, kad situacija keistųsi, tačiau nepavyko. Keistai nuskambės, bet turėjau gražų savo tėvų skyrybų pavyzdį: nepaisant visko, mudvi su seserimi augome gražioje visomis prasmėmis aplinkoje. Manau, ir mudviem su Eugenijumi pavyks. Juk žmonės, susilaukę vaikų, jau būna susieti visam gyvenimui“, – svarsto Ieva, su buvusiu vyru auginanti devynerių Matą ir šešiamečius dvynius Tumą bei Ameliją.

Ieva tikina: jai emociškai palengvėjo po skyrybų. „Jos savotiškai išlaisvino – nuo lūkesčių, garsių ir užgniaužtų priekaištų, kas ką išpildo ar ko neišpildo, nebėra įtampos. Dabar santykiai su buvusiu vyru labai neblogi, net, sakyčiau, malonūs ir draugiški. Visgi kartu pragyvenome penkiolika metų.“

Plačiau skaitykite naujausiame žurnalo „Laimė“ numeryje.

Jame taip pat – ypatinga pažintis su onkologijos chirurge, Nacionalinio vėžio instituto Galvos-kaklo ir odos navikų chirurgijos skyriaus veido ir žandikaulių chirurge Otilija Kutanovaite. Koks jausmas sugrąžinti žmonėms jų veidus tikrąja šio žodžio prasme ir grąžinti neretai viltį praradusius pacientus į gyvenimą?

„Man patinka mano darbas, – tikina Otilija. – Turėjau pacientą, kuris buvo praradęs viltį ir manė, kad visą likusį gyvenimą gyvens su skyle gomuryje ir arbata bėgs per nosį. Pacientą, kuris gyventi nebenorėjo. O tu pakeiti žmogaus gyvenimą: iš visiškai beviltiško – į tokį, kuris vėl yra visavertis. <...> Onkologinė chirurgija man yra darbas širdžiai. Jis man atrodo prasmingas.“

Numeryje taip pat išklausėme trijų moterų, prestižinę profesiją iškeitusių į širdžiai mielai veiklą, istorijas.

Medicinos rezidentė Rūta Merkytė nėrė į natūralios kosmetikos verslą ir įkūrė nuosavą ženklą „Manilla“. Realybės šou išgarsėjusi rinkodaros mokslus baigusi Skaistė Semenikė prestižinį darbą banke iškeitė į labdaringą veiklą ir atsidavė pomėgiui tapyti. Drabužių dizanerė Morta Nor buvo ta, kuri vis kišdavo nosį už savo profesijos rėmų, todėl dabar ji studijuoja psichologiją, baigė masažo kursus ir mano radusi sritį, kuri ją labai žavi, – veido masažo ir lytėjimo terapiją.

Lapkričio mėnesio „Laimėje“ taip pat skaitykite karštą „Laimės“ ir renginių organizatoriaus Jogailos Morkūno, vestuvių planuotojos Lauros Vagonės, mados tendencijų analitikės Marijos Palaikytės ir stilistės Eglės Bbaunašvili diskusiją apie tai, ar iš tiesų pasikeitė vartojimo įpročiai, sužinokite, kokie pirkiniai šiuo metu „ant bangos“ ir kas yra nepakeičiamiausias drabužis. Taip pat išmoksime pasidaryti instagramines garbanas (gali būti, jog net neįtarėte, jog iš tiesų esate garbanė!), pasirūpinti paakiais ir akimis bei sužinosite, kaip netapti multitaskinimo nindze.

Pikantiškas, įvairus, spalvingas, nenuobodus naujausias „Laimės“ numeris – jau prekybos vietose.  

LAIMĖ Nr. 11

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: LAIMĖ Nr. 11, Author: Žurnalas LAIMĖ, Name: LAIMĖ Nr.

Naujausi straipsniai