„Laimės“ kovo numerio herojė Diana Vapsvė: „Metai po krūtų pašalinimo operacijos buvo labai sunkūs“

Žurnalo LAIMĖ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-21 11:32
Kovą bus metai, kai drabužių dizainerė Diana Vapsvė ryžosi mastektomijai – abiejų krūtų pašalimo operacijai. „Man tai buvo vienintelis būdas išvengti krūties vėžio“, – tokia jos kaina, kurią teko sumokėti už savo ir šeimos ramybę. Kokie moteriai buvo šie metai? Apie tai interviu – naujausiame žurnalo „Laimė“ numeryje.

„Tik visai neseniai vėl pasijutau fiziškai stipresnė ir pradėjau labiau pasitikėti savimi. Atėjo vidinis palengvėjimas – net savotiškas atgimimas. Po operacijos atsikračiau labai daug psichologinių problemų. Jaučiuosi atsigavusi ir vėl atradusi gyvenimo prasmę. Net vyras pastebi, kad pasikeičiau“, – dabartinėmis emocijomis dalijasi kovo numerio viršelio herojė D. Vapsvė.

Tačiau taip ji jautėsi ne visada. „Šiai operacijai kaupiausi metus – lengva nebuvo. Mano organizmas buvo puiki terpė vystytis vėžiui. Ir mano mama būdama vos 38-erių mirė nuo krūties vėžio. Todėl apsisprendžiau daryti tokią žiaurią operaciją“, – Diana atvira.

Moteris dabar jau džiaugiasi, kad ryžosi operuotis. „Bet tik dabar, praėjus metams, taip užtikrinai galiu tai pasakyti. Pirmas pusmetis po operacijos buvo labai sunkus.“

Apie tai, ką D. Vapsvei teko išgyventi susidūrus su aplinkinių reakcijomis po viešo prisipažinimo ir po operacijos, ji labai atvirai pasakoja interviu „Laimei“.

Žurnalo LAIMĖ viršelis
Žurnalo LAIMĖ viršelis

Atgimimo nuotaikomis gyvena ir pats žurnalas „Laimė“. „Aš labai pasiilgau taikių ir žemiškų moterų draugijos. Tų, kurioms feminizmas – ne nuolatinė karinė parengtis, tų, kurios neturi neapykantos nė vienai lyčiai ir geba džiaugtis ne tik taika žemėje ar kokia nors ideologijos pergale, bet ir nauja suknele, pavasarine tulpe, pražydinta iš Amsterdamo oro uoste paskubomis nuspirkto svogūno, vaiko išlaikytu egzaminu ar artimo sėkme“, – sako vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė. Tad žurnale nuo šiol rasite visoms moterims (ir vyrams!) aktualias temas, įprastas pamėgtas ir atnaujintas rubrikas.

Viena tokių kovo numerio temų – į žurnalo puslapius sugrįžęs atsinaujinęs „Laimės“ klubas. Šį mėnesį „Laimė“ su dietiste ir televizijos laidų vedėja Agne Zacharevičiene, renginių agentūros bendraturte, radijo ir televizijos laidų vedėja Agne Grigaliūniene, dainininke Donata Virbilaite ir sveikos gyvensenos specialistu bei treneriu Ignu Bakėjumi kalba apie visoms ir visiems aktualų pavasario iššūkį – kaip tapti geriausia savo versija. Pašnekovai diskutuoja apie mitybos teorijas, svarsto, koks judėjimo būdas pats geriausias ir kaip grūdinti bei stiprinti organizmą artėjant šiltajam sezonui.

Nuo šiol kiekviename numeryje susipažinsime su penkiomis svarbiausiomis mėnesio tendencijomis ir spintos naujokais, o stilistė paaiškins, kaip jas paprastai pritaikyti.

Rubrikos „Veido dienoraštis“ šio numerio viešnia aktorė Gabija Jaraminaitė, versdama įvairių etapų nuotraukas, tikina, kad nejaučia poreikio išsiskirti iš minios. „Visiems neįtiksi“, – sako ji. Vis dėlto keleto ritualų noriai laikosi.

O ar laikytis nustatytų normų dėvėti liemenėlę? Numeryje dėliojame „už“ ir „prieš“ ir skelbiame dieną be liemenėlės!

Atsinaujinusi „Laimė“ prekybos vietose nuo vasario 20 dienos.

Žurnalas „Laimė" Nr. 3

Žurnalas „Laimė" atsinaujino! Daugiau nuoširdžių pokalbių, iškalbingų vizualinių sprendimų, mados ir stiliaus temų bei, svarbiausia - atvirų ir tikrų istorijų. Istorijų apie moteris, kurios nebijo keisti ir keistis. Naujoji „Laimė" jau prekyboje!

Šis tekstas publikuotas žurnale „Laimė“. Laimės kelių – daugybė. Žurnalas „Laimė“ kviečia kartu leistis į kelionę jos ieškant. Kiekvieną mėnesį – nauja „Laimė“. O kad ji lydėtų visus metus, pasinaudokite puikiu prenumeratos pasiūlymu. Prenumeruoti visada pigiau nei pirkti! Be to, „Laimė“ pati ateis į jūsų namus.

Naujausi straipsniai