„Laimės“ gruodžio numerio herojė Austėja Jablonskytė: „Neatitinku santūrios lietuvės įvaizdžio“

Austėja Jablonskytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-24 11:31
Žurnalo „Laimė“ šventinio numerio viršelio veidu pakvietėme moterį, kuri per 15 intensyvaus darbo metų sukūrė šimtus žurnalų viršelių ir tūkstančius įvaizdžių. Nėra nors kiek žinomesnio žmogaus, kuris per fotosesijas nebūtų susipažinęs su stiliste Austėja Jablonskyte.

Per tą laiką pasikeitė jos plaukų ir nagų spalva, bet ne pati Austėja. „Kai pradėjau dirbti stiliste, buvo žmonių iš artimos aplinkos, kurie manė, kad pažaisiu ir tada jau imsiuosi rimto darbo, bet tie „pažaidimai“ taip ir nesibaigė. Kadangi ir dirbau, ir studijavau Dailės akademijoje drabužių dizainą, net pati maniau, kad baigusi studijas dirbsiu „normalų“ darbą“, – interviu prisimena A.Jablonskytė.

Ji net išsiduoda bandžiusi tapti rimta moterimi. „Net savo asistentams pasakiau: noriu būti rimta moteris. Nebepirksiu jokių nesąmonių. Šiaip jau žmonės į tuos mano apsirengimus žvelgia ramiai – aš neatitinku santūrios lietuvės moters įvaizdžio.“

Net 13 metų A.Jablonskytė buvo šiemet dvidešimtmetį mininčio žurnalo „Žmonės“ stilistė. Tačiau nedaug kas žino, kad pati pradžia buvo nulaistyta ašaromis.

„Taip buvo net ne vienus metus – ašarų buvo daugiau nei darbo. Aprengti modelį labai lengva, bet realią moterį, realių išmatavimų, taip, kad ji gerai atrodytų ir gerai jaustųsi, kartais būna sudėtingas uždavinys.“

Austėja įsitikinusi, kad šitas darbas ją užgrūdino ir suteikė labai labai daug patirties, per laiką ji užsiaugino žmonių pasitikėjimą. „Juokauju, kad turbūt Lietuvoje nėra žmogaus, kuris būtų ruošęs daugiau žurnalų viršelių fotosesijų nei aš“, – šypososi gruodžio mėnesio herojė.

Įspūdinga šventinė viršelio fotosesija, kurios stilių kūrė pati Austėja, žurnale „Laimė“ – nuo lapkričio 24 dienos.

Numeryje rasite ir šventinių temų, „Laimės“ diskusiją apie Kalėdas ir kalėdines dovanas šiemet, kurioje savo patirtimi dalijasi televizijos laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, floristas Mantas Petruškevičius, restoranų konsultantė Urtė Mikelevičiūtė ir moterų universiteto įkūrėja Inga Jablonskė, šventinių receptų šeimos kalėdiniam stalui.

Dietistas prof. Rimantas Stukas siūlo apžvelgti, kaip maitinomės 2020-aisiais.

Televizijos žvaigždė Rūta Mikelkevičiūtė praskleidžia uždangą ir supažindina sau savo grožio komanda naujoje žurnalo rubrikoje.

Metams baigiantis tradiciškai siūlome pasmalsauti, ką gi mums žada žvaigždės ateinančiais Baltojo Metalinio Jaučiometais – be Didžiojo metų horoskopo nepraeina nė vienos šventės.

Ramių ir jaukių Kalėdų bei Naujųjų! O jei svarstote, ką padovanoti artimiesiems švenčių proga, dovanokite laimę – žurnalo „Laimė“ skaitymo malonumą. Metinę žurnalo prenumeratą verta įsigyti 40 proc. pigiau.

LAIMĖ Nr. 12

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: LAIMĖ Nr. 12, Author: Žurnalas LAIMĖ, Name: LAIMĖ Nr.

Šis tekstas publikuotas žurnale „Laimė“. Laimės kelių – daugybė. Žurnalas „Laimė“ kviečia kartu leistis į kelionę jos ieškant. Kiekvieną mėnesį – nauja „Laimė“. O kad ji lydėtų visus metus, pasinaudokite puikiu prenumeratos pasiūlymu. Prenumeruoti visada pigiau nei pirkti! Be to, „Laimė“ pati ateis į jūsų namus.

Naujausi straipsniai