„Laimės“ birželio numerio herojė Monika Marozienė: „Apie ką svajoju, tai ir nutinka“

„Laimės“ birželio numerio herojė – fotografė Monika Marozienė / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-21 11:57
Pirmojo „Laimės“ vasaros numerio herojė, Šveicarijoje gyvenanti fotografė Monika Marozienė atrodo lyg iš kitos epochos... Ji tiesiog spinduliuoja retro Paryžiaus žavesį ir ne mažiau žavi savo gyvenimo istorija bei filosofija.

„Mane išties labai traukia vintažiniai daiktai, seni pastatai. Kartais pasidarau turą po Paryžiaus sendaikčių turgus, butikus. Mėgaujuosi akimirka, kai įėjusi į vintažinių drabužių butiką pamatau gražų švarką ar suknelę. Atrodo, net pajaučiu buvusį kvapą, lyg tas rūbas būtų pabuvęs labai gerame vakarėlyje. Ir tas žinojimas, kad jis dalyvavo įdomiame gyvenime, mane veža. Daiktai, turintys istoriją, paslaptį, man labai brangūs“, – prisipažįsta birželio mėnesio numerio herojė.

Ji dabar gyvena taip, kaip visada svajojo: senamiestyje, kelių šimtų metų senumo pastate su jo ypatinga aura, išmoko prancūzų kalbą ir gyvena prancūzakalbėje šalyje. „Mano vyras vis sako: „Aš bijau tavo svajonių.“ Nes apie ką svajoju, tai ir nutinka. Manau, kad visų svajonės pildosi, tik reikia konkrečiai svajoti“, – įsitikinusi M.Marozienė.

Įkvėpti įspūdžiams

Vasaros pradžia – tinkamas laikas pasvajoti ir apie naują garderobą, vietas, kurias galbūt aplankysite, net maistą, kuriuo palepinsite save ir artimuosius (prasideda braškių sezonas!). Birželio mėnesio numeris kaip tik ir skirtas įkvėpti įspūdžiams. Numeryje rasite naujausias šios vasaros tendencijas, net pažadų vasarai sąrašą, naudingų patarimų, kaip elgtis saulėje (o gal apskritai nesideginti?) ir ką naudingo galime duoti savo kūnui ir sielai, būdami augalų apsuptyje.

Vasarą atsigriebsime už viską! Toks galėtų būti šio numerio ir visos vasaros šūkis. O apie savo vasaros planus nuoširdžiai sutiko papasakoti stilistė Giedrė Anužytė, šokėja Evelina Kauklienė, paplūdimio tinklininkė čempionė Monika Povilaitytė-Paulikienė ir Pradinių klasių mokytoja Veronika Naumova. Šias moteris sieja ne tik tai, kad jos turi planų vasarai, bet ir tai, kad visos tebegyvena savo svajonėse.

Nepamirškime: apie ką svajojame, tas ir nutinka, jei tik svajojame kryptingai. Ir, pritariant rubrikos „Veido dienoraštis“ viešniai aktorei Monikai Bičiūnaitei, nei joms, nei išmokti ar išbandyti ko nors naujo, niekada nevėlu! Kada, jei ne dabar?

Štai populiaraus instagramo dienoraščio, skirto ne tik moterims, bet ir jų vyrams, „Žemiau bambos“ autorės gydytojos Aivara Urbutė ir Aurėja Trunovė nusprendė tiesiog pabandyti įgyvendinti seniai galvoje kirbėjusią idėją išsklaidyti mitus apie moterų kūną ir lytinę jų sveikatą: „Juk ne universitetą instagrame atidarėme!“ – vienbalsiai pritaria ir skaičiuoja jau kelias dešimtis tūkstančių sekėjų.

Svajonės, virtusios realybe, ir daug kitų įkvepiančių istorijų – naujausiame, birželio mėnesio, žurnalo „Laimė“ numeryje. Jau prekybos vietose!

„Laimės“ anonsą galite pavartyti paspaudę ČIA.

„Laimės“ birželio numerio herojė – fotografė Monika Marozienė / „Scanpix“ nuotr.
„Laimės“ birželio numerio herojė – fotografė Monika Marozienė / „Scanpix“ nuotr.
Šis tekstas publikuotas žurnale „Laimė“. Laimės kelių – daugybė. Žurnalas „Laimė“ kviečia kartu leistis į kelionę jos ieškant. Kiekvieną mėnesį – nauja „Laimė“. O kad ji lydėtų visus metus, pasinaudokite puikiu prenumeratos pasiūlymu. Prenumeruoti visada pigiau nei pirkti! Be to, „Laimė“ pati ateis į jūsų namus.

Naujausi straipsniai