Laimėk: už pirmųjų atostogų istoriją – savaitės kelionė dviem į Bulgariją

„Mūsų pirmosios atostogos“ / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmosios poros atostogos dažnai tampa tikru santykių egzaminu, kurį ne visi išlaiko sėkmingai. Kino teatras „Pasaka“ pristato vasaros hitą – prancūzišką komediją „Mūsų pirmosios atostogos“, kurioje pagrindiniai veikėjai vos susipažinę, nutaria kartu vykti atostogauti į Bulgariją. Įkvėpti filmo herojų nuotykių, „Pasaka“ ir kelionių organizatorius „Tez Tour“ skelbia konkursą, kurio nugalėtojams atiteks nemokama kelionė į Bulgariją.

Konkurso taisyklės – paprastos. Pora turi pasidalyti savo pirmųjų atostogų istorija „Instagram stories“ ir visose istorijose pažymėti kino teatro „Pasaka“ paskyrą @kinopasaka. Linksmiausios, įdomiausios ir kurioziškiausios istorijos autoriams atitieks prizas – kelionė dviems asmenims į Bulgariją savaitei. Keturių žvaigždučių viešbutyje pora galės mėgautis saule, jūra ir pamiršti pirmųjų atostogų nesėkmes.

„Mūsų pirmosios atostogos“ / Organizatorių nuotr.

„Džiaugiamės, kad galime bendradarbiauti su kino teatru „Pasaka“ ir porai nugalėtojai įteikti kelionę. Šiuo metu Bulgarija yra viena populiariausių turistų krypčių – per metus jų sulaukė daugiau nei 8 milijonų. Ne šiaip sau Bulgarija palyginama ir su Turkija – „viskas įskaičiuota“ tipo poilsinės kelionės čia labai kokybiškos, per pastaruosius metus atidarytas ne vienas aukštos klasės tarptautinių tinklų viešbutis. Jus supa viskas, ko reikia: švari jūra, tvarkingi paplūdimiai, skanus tradicinis maistas ir itin malonios oro sąlygos.“ – taip vieną karščiausių šio sezono atostogų krypčių komentuoja „Tez Tour“ Lietuvoje Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

Prizo laimėtojai turi būti sulaukę 18 metų, o atostogų datą rinktis nuo šių metų rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 6 d. Kelionę sudaro apgyvendinimas 7 nakvynėms 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema, skrydis, pervežimo paslauga oro uostas-viešbutis-oro uostas. Kelionės laimėtojai apie prizą bus informuojami asmeniškai.

„Mūsų pirmosios atostogos“ / Organizatorių nuotr.

Tų, kurie nelaimės pagrindinio prizo raginame nenusiminti – juk keliauti galima ir kine! Vasariška komedija „Mūsų pirmosios atostogos“ pasakoja apie Marion ir Beną, susipažinusius per „Tinderį“ ir jau po pirmo pasimatymo nusprendusius kartu praleisti atostogas. Bedę pirštu į žemėlapį, savo kelionės tikslu jie pasirenka Bulgariją. Tačiau greitai paaiškėja, kad jų tobulų atostogų vizijos gerokai skiriasi. Ar „Tinderyje“ užsiplieskę poros jausmai atlaikys pirmųjų atostogų išbandymus?

„Mūsų pirmosios atostogos“ filmo anonsas: 

Skaitykite daugiau