LAIMĖ MIX tinklinio turnyre – karštos emocijos, azartas ir geriausiųjų triumfas

LAIMĖ MIX turnyro akimirkos / Gretos Skaraitienės / ŽMONĖS foto nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-10-26 16:28
Savaitgalį Vilniuje vyko tinklinio mėgėjų bendruomenės šventė – trečius metus iš eilės organizuotame salės tinklinio turnyre LAIMĖ MIX susirungė šešios vilniečių komandos, tad gražaus žaidimo akimirkų, azarto, šypsenų ir sportinės aistros išties netrūko.

LAIMĖ MIX – tai jaunystės ir patirties miksas salės tinklinio aikštelėje, kur susimaišo vyriška sportinė aistra ir moteriškos emocijos, kur visus jungia vienas tikslas – noras nugalėti.

Praėjusį šeštadienį salės tinklinio turnyre LAIMĖ MIX buvo daug gražių sportinių akimirkų, kokybiško ir azartiško žaidimo,  įtempta kova dėl prizinių vietų ir medalių . Ne vieną sporto renginį organizuojantis tinklinio klubas LAIMĖ aktyviai praleisti dieną į sporto aikštelę sukvietė  mišrias vyrų ir moterų mišrias komandas.  

Dėl  medalių ir prizų lygiavertiškai kovojo šešios vilniečių komandos: „Grožio akademija“, „Sveika ląstelė“, „Ergolain“, „Visi mes žmonės“, „Laimė Mix“, „Worl Masters“. 

LAIMĖ MIX turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti Grožio Akademija – estetinės medicinos ir chirurgijos klinikosSveika ląstelė ir @einustore įsteigtais prizais.

LAIMĖ MIX turnyro akimirka / Gretos Skaraitienės / ŽMONĖS foto nuotr.
LAIMĖ MIX turnyro akimirka / Gretos Skaraitienės / ŽMONĖS foto nuotr.

Turnyras LAIMĖ MIX  skirtas įvairaus amžiaus moterims ir vyrams – jau žaidžiantiems ar dar tik besimokantiems žaisti salės tinklinį. 

Klubo LAIMĖ organizuojamų sporto renginių idėją vienija ir gražūs tikslai: siekiama parodyti, kad sportui amžius – ne riba, sujungti kelias moterų ir vyrų kartas, pritraukti kuo daugiau jaunimo bei populiarinti tinklinio sporto šaką Vilniaus mieste. 

Be LAIMĖ MIX, šiais metais klubas suorganizavo dar  kelis turnyrus:  birželį įvyko paplūdimio tinklinio turnyras „Laimė Cup“, rugpjūtį – paplūdimio turnyras moterims „Laimės Kartos“, o artimiausiu metu klubas planuoja seminarą jaunimui antidopingo ir sveikos mitybos tema „Švarus kūnas ir siela“.

Sekite informaciją  https://www.facebook.com/VolleyLaime

„Projektas „Su tinkliniu judam ištisus metus“ (Nr. SRF-SRO-2020-1-0003) bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

ŠMSM logotipas
ŠMSM logotipas
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai