Laima Vaikulė kviečia į du didžiausius koncertus Vilniuje ir Kaune

Laima Vaikulė / Asmeninio archyvo nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Tiesiai iš romantiškos Tenerifės pakrantės Laima Vaikulė prisimena savo mylimus Lietuvos klausytojus ir gerbėjus bei kviečia į įsimintiniausius ir, ko gero, paskutinius du koncertus, kurie įvyks didžiosiose arenose.

„Su nekantrumu laukiu Jūsų, mielieji mano kaimynai, savo koncertuose Vilniuje ir Kaune. Su didžiule komanda dirbome ties šių koncertų apipavidalinimu ir su didele meile paruošėme Jums išskirtinai jaukią programą“, – sako Laima Vaikulė.

Gruodžio 8 d. ji koncertuos Kaune, „Žalgirio“ arenoje, ir gruodžio 26 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

Vilniaus ir Kauno koncertuose skambės visi žinomiausi dainininkės kūriniai, gyvuojantys scenos padangėje ne vieną dešimtmetį. Nepriekaištingo stiliaus ikona, sodraus balso tembro savininkė, grakšti ir rafinuota scenos diva – visi šie epitetai lydi Laimą Vaikulę ilgus muzikinės karjeros metus. Nuo 80-ųjų karjerą pradėjusi Laima dar tuomet visus nustebino iki šiol nematyta choreografija ir itin giliu muzikiniu skoniu. Tai įvertino ir žavėjosi jos išskirtinumu net JAV prodiuseriai bei kompozitoriai.

Laima Vaikulė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ryškūs, įspūdingi, vidinės išraiškos pilni Laimos pasirodymai dvejuose dižiuosiuose Lietuvos miestuose nepaliks abejingų! Kiekviena jos atlikimo daina – tarsi mažytė gyvenimo istorija, prasismelkianti tiesiai į giliausias sielos gelmes.

Organizatoriai širdingai kviečia visus į koncertus gruodžio 8d. Kaune, Žalgirio Arenoje ir gruodžio 26d. Vilniuje, Compensa koncertų salėje bei pažada nepamirštamas emocijas!

Skaitykite daugiau