Laima Tamulytė-Stončė jau svajoja apie antrą vaiką: „Labai norėčiau“

Laima Tamulytė-Stončė su vyru Gediminu / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkės, laidų ir renginių vedėjos Laimos Tamulytės-Stončės gyvenime atsitiko stebuklas, kuriuo ji jau ir pati netikėjo – moteris tapo mama. Vos sužinoję, kad laukia pirmagimio, Laima ir Gediminas pradėjo galvoti ir apie dar vieną šeimos pagausėjimą.

„Tik išvažiavome iš klinikos, dar nesuvokiu, kas nutiko, pilvą glostau, pirmas šviesoforas, Gedas į mane atsisuka ir sako: „O tai antrą bandysim?“. Ir man čia buvo pats fainiausias pasakymas. Sakau, dar pirmo nesulaukėme, bet aš tai labai norėčiau“, – LNK laidoje KK2 prisipažino Laima Tamulytė-Stončė.  

Laima vardą dukrytei sugalvojo iš karto, tik sužinojusi, kad laukiasi. „Išėjau iš klinikos ir pasakiau, kad bus Emilija. Emiliuks, Emiliukas, Miliukas – man skamba labai gražiai. Nes kai privadina šaltekšnėmis, raugerškėmis...  Rimtai, teko girdėti ligoninėje, kad kažkas kažką pavadino tokia labai kažkokia uoga, vos ne Šermukšniu. Gal ir gražu, bet keista“, – pasakojo Laima.

Kad laukiasi, Laima net neįtarė. O dėl savo sudėjimo nepamatė ir užaugusio pilvuko. Žinią, kad tuoj taps mama Laima išgirdo likus vos mėnesiui iki dukrelės gimimo!

Laima Tamulytė-Stončė su dukra Emilija / Asmeninio archyvo nuotr.

„Na, kas tie plius penki kilogramai? Galvoju, kad per karantiną gerai pavalgiau, ir tiek. O kad man bloga būtų, ar agurkų norėčiau, ar lašinių su uogiene, taip nebuvo“, – kvatojosi Laima.

Laima visada norėjo turėti vaikutį, todėl žinia prilygo stebuklui. Laiko pasiruošti dukrelės gimimui Stončių šeimyna turėjo labai mažai, bet susitvarkė lengvai, juk parduotuvėse visko pilna.

Laima Tamulytė-Stončė su dukra Emilija / Asmeninio archyvo nuotr.

Spalio 29–ąją tas mėnesio laukimas baigėsi. Stončių šeima pasipildė dar vienu šeimos nariu. Visus gimdymo džiaugsmus ir skausmus Laima norėjo iškęsti natūraliai.

„Tą akimirką buvo beprotiškas skausmas, atrodo, kad ji nuneša smegenis. Galvoji, kaip moterys gali tai iškentėti? Jauti, kad tiktai šliukšt, išvažiavo kažkas, girdi verksmą ir jokio skausmo absoliučiai. Gal kai miršti irgi tikriausiai toks geras jausmas? Kad jau viskas praėjo, laisvė. Ir tau uždeda tą klecką... Ojezau,  koks gražus tas vaikas“, – graudinosi Laima.

Laima Tamulytė-Stončė (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau