Laima Tamulytė-Stončė dukrai surengė pasakišką gimtadienį: dovana – neįkainojama

Laimos Tamulytės-Stončės dukros Emilijos pirmojo gimtadienio akimirkos / „Dobiliuko Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Per tuos metus aš gerokai pasikeičiau. Juk sakoma, su vaiku gimsta ir mama. Tai taip ir įvyko“, – portalui Žmonės.lt sako renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė, spalio 29-ąją paminėjusi dukrelės Emilijos pirmąjį gimtadienį. Mažylei tėvai surengė pasakišką šventę, kurioje netrūko artimųjų šypsenų, džiaugsmo ašarų ir... pliušinių meškinų.

„Kai tiek daug laimės suteikia šis angelėlis, tai ir norisi kuo spalvingiau paminėti tokią dieną. O ir kodėl tas laikas eina taip greitai? Atrodo, ką tik parsivežėme, o jau ji sparčiai lekia po namus“, – portalui Žmonės.lt šypsodamasi sako Mama Rock’n’Roll. 

Nejučiomis atskubėjusį pirmąjį dukrelės gimtadienį Laima ir Gediminas paminėjo namuose. Renginių srityje dirbantys sutuoktiniai šypsosi – suplanuoti šventę Emilijai tikrai nebuvo iššūkis. Tiesa, iš pradžių gimimo dienos planas buvo visai kitoks, kaip teigia Laima, – kur kas didesnis.

„Buvome priplanavę veiklų vaikų žaidimų kambariuose, tačiau likus vos keletui dienų iki šventės, didžioji dalis dalyvių pranešė, kad negalės atvykti. Tai ir šventė buvo kur kas mažesnė, bet su gražiu tortu, staigmenomis ir plačiomis šypsenomis“, – pasakoja L.Tamulytė-Stončė.

Laimos Tamulytės-Stončės dukros Emilijos gimtadienio akimirka / „Dobiliuko Foto“ nuotr.

Gimtadienio dieną Emiliją be perstojo lankė artimieji – pasak Laimos, kai kurie iš jų dėl karantino mažylę matė pirmąkart. „Per visą dieną Emiliją aplankyti sumąstė gal 20 žmonių – atvažiuoja vieni su keturiais leliukais, kiti su dviem, taip ir išeina toks skaičius... Iš tiesų, mes tokie kuklūs su savo viena mažyle pasijutome“, – nusijuokia Laima. 

Nors Emilijos gimtadienis vyko per Heloviną, jokių moliūgų Stončių namuose nebuvo. Laima juokiasi, kad per tiek metų šios amerikietiškosios šventės taip ir neprisijaukino. O ir koks gimtadienis tarp siaubūnų – tėveliai mažylei surado kur kas geresnius kompanionus.

„Visą mėnesį galvojau apie gimtadienio temą ir sumąsčiau, kad šie metai bus susiję su meškučiais! Tai įsivaizduokite, internetu pripirkau iš mamyčių gausybę meškinų. Visi jie atrodė mieli ir jaukūs, o dar kai mano Emilija – tokia mažytė…Iš vis pasaka“, – apie šventę Žmonės.lt pasakoja laiminga mama.

„Beje, iki šiol gal dešimt ar dvylika jų jaukiai sėdi namų kampuose... Tądien net ir tortą papuošėme meškiu“ – besijuokdama priduria ji.

Laimos Tamulytės-Stončės dukros Emilijos gimtadienio akimirka / „Dobiliuko Foto“ nuotr.

Nors kai kurie tėvai tiki, kad mažiesiems pirmųjų gimtadienių organizuoti nereikia, nes neva jie šių neprisimins, Laima įsitikinusi – puikią emociją atžalai sukurti vis vien norisi.

„Net jei ir neprisimins, vis vien vėliau galės pamatyti gražias nuotraukas, kurios perteiks tą puikią emociją. Tik svarbu daryti šventę mažajam, o ne sau, kad tik tėveliai galėtų pakelti vyno taurę“, – sako renginių vedėja.

O ir mažajai Emilijai, pasak L.Tamulytės-Stončės, gimtadienio šventė suteikė gausybę naujų įspūdžių.

„Jai buvo įdomu stebėti atvykstančius vaikus, kurie yra maždaug tokio paties amžiaus. Su susidomėjimu stebėjo, kaip kai kurie vaikai jau vaikščiojo, o ji dar tik žengia žingsnelius įsikibusi į ranką...

Be to, pastebėjau, kad mūsų dukrelė – labai ramus vaikas, nelinkęs į konfliktus. Jei kažkas paima jos žaislą, ji rami sau žiūri. Atrodo, kad sakytų: „Na, gerai, turėkis!“ – atradimais su šypsena dalijasi pašnekovė.

Laimos Tamulytės-Stončės dukros Emilijos gimtadienio akimirka / „Dobiliuko Foto“ nuotr.

Pirmojo dukros gimtadienio akimirkas įamžinusi nuotraukose, L.Tamulytė-Stončė atskleidžia, kad su vyru Gediminu mažajai pradėjo daryti dar vieną didžiulę sentimentalią dovaną. Laiminga mama savo dukrytei pažadėjo ne tik suteikti begalę puikių prisiminimų, bet ir juos kruopščiai sukaupti.

„Ilgai laužėme galvą, ką savo Emilijai padovanoti, ir nusprendėme, kad norisi dovanos, kuri liktų visam gyvenimui. Nutarėme, kad svarbiausia – prisiminimai, tad davėme sau pažadą kiekvienais metais rinkti įsimintiniausius Emilijos gyvenimo momentus ir juos dėti į didžiulę vaikystės prisiminimų dėžę. Jau pririnkau tūkstantį nuotraukų iš pirmųjų jos metų. Oi, kiek plušėjau! Beliko sudėti jas į albumą“, – Žmonės.lt atskleidžia L.Tamulytė-Stončė.

Laima viliasi, kad pirmojo gimtadienio proga pradėta kaupti prisiminimų kolekciją Emiliją pradžiugins sulaukus pilnametystės.

„Tikiuosi, kad iki 18-ojo gimtadienio pavyks surinkti įsimintiniausius įvykius. Tuomet ir įspūdis bus visai kitas – juk vaikystėje savo prisiminimų taip nevertiname, o kai užaugame – jie tiek džiaugsmo suteikia! – sako renginių vedėja. – Pavyzdžiui, aš esu labai laiminga, nes turiu tėvų išsaugotas spalvinimo knygeles. Taip gera jas dabar matyti“, – šypsodamasi prisipažįsta L.Tamulytė-Stončė.

Gimtadienio fotogalerija:

Laimos Tamulytės-Stončės dukros Emilijos pirmasis gimtadienis (5 nuotr.)
+2

Metai teikė atradimų apie save

Motinystės metais besidžiaugianti L.Tamulytė-Stončė pasakoja, kad šis laikas ne tik nepašykštėjo pirmų kartų dukrelei Emilijai, bet ir suteikė atradimų jai pačiai apie save.

„Pasirodo, aš nesu nei kieta, nei metalinė, kokia galvojau, jog esu. Galbūt todėl Emilijos gimtadieniui ir pasirinkau meškino temą – aš širdyje minkštas meškinas. Nežinau, ar čia tie hormonai pasikeitė, ar kas su manimi pasidarė“, – juokiasi Laima ir priduria, kad anksčiau pasižymėjo ugningu charakteriu.

„Dabar neprimenu tos Laimos, kuri buvo anksčiau. Seniau greitai užsidegdavau dėl menkniekio, o šiandien geriau patyliu. Kaip ir mano dukra. Tikrai su vaiku ir mamos gimsta“, – Žmonės.lt priduria ji.

O ir gyvenimo ritmas gimus dukrai, pasak L.Tamulytės-Stončės, tapo kur kas labiau sustyguotas. „Prisimenu, kažkada dar sakydavau, jog jeigu mane kas nors kasdien prikeltų septintą ryto, aš nusišaučiau. O dabar, nepatikėsite, keliuosi su malonumu. Ypač jei prieš akis matau tą juokingą šypseną iš dviejų dantų“, – linksmai pasakoja Laima.

Lama Tamulytė-Stončė su vyru Gediminu ir dukra Emilija / Asmeninio albumo nuotr.

L.Tamulytė-Stončė tarsteli, kad gimus dukrai nemažai pokyčių įvyko ir šeimos mityboje – šiandien tėveliai rimtai pasvarsto, kas atsiduria ant jųdviejų stalo.

„Dabar dukrai atėjo tas metas, kai ji nori viską paragauti, tai tenka pasukti galvą, kad maistas būtų kuo sveikesnis. O dar ir reikia galvoti, kad maistas patraukliai atrodytų, kad forma būtų graži, nes kitaip nevalgys. Čia – aukštasis mokslas, o ir puiki gyvenimo mokykla suaugusiems“, – nusikvatoja renginių vedėja.

Laima šypsosi – tėvystė suteikia begalę džiaugsmo ir pamokų, visgi galvos pamesti nevalia – reikia nepamiršti savo atsakomybių.

„Tikrai nepagalvojau, kad ta kasdienybė gali būti tokia įvairi ir ją taip norėsis sugerti į save. Kasdien esu dėkinga už šį džiaugsmą. Tačiau užauginti žmogų yra reikalų... Žinoma, kai kurie asmenys galvoja, kad vaikai užauga patys, bet labai norėtųsi, kad vaikas linktų į teisingą pusę, tad supranti, kad turi būti jam pavyzdžiu“, – priduria ji.

Laima Tamulytė-Stončė su vyru Gediminu ir dukra Emilija (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau