Laima Tamulytė-Stončė atvira: „Jūs tik galvojate, kad viską apie mane žinote“

Laima Tamulytė-Stončė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-01 16:20
LNK antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ dalyviai – tiek naujai atrasti talentai, tiek žiūrovams jau puikiai pažįstami veidai. Tiesa, Mama Rock‘n‘Roll slapyvardžiu geriau pažįstama Laima Tamulytė-Stončė atskleidžia – kartais manymas, kad apie scenos žmones žinome viską – klaidingas.

„Žinau, kad yra kalbančių apie tai, kad žinomam žmogui tokiame projekte lengviau. Nė velnio. Pirmą sykį lipantis į sceną žmogus turi tik tikslą, bet jokių išankstinių lūkesčių ar nuomonės pateisinti neturi. Jei dainuoji jau ne pirmą kartą, turi peržengti ir per milžinišką baimę nuvilti. Visų pirma save, o tuomet, žinoma, ir žiūrovą“, – atskleidžia žinoma moteris.

Dainininkė pasakoja, kad dalyvauti projekte ją paskatino paprasčiausias noras dainuoti. „Aš to norėjau visą gyvenimą, bet vis rasdavau priežasčių, kodėl nemėginti. Ž monės net neįsivaizduoja, kad mano širdis priklauso roko muzikai, namie klausau tik jos. Įdomiausia – atskleisiu, ko niekas nežino – aš nesu niekur mokiusis muzikos. Nei muzikos mokykloje, nei universitete – niekada. Dėl to tik dar mažiau pasitikiu savo jėgomis ir pergyvenu – gal čia bus riba, po kurios suprasiu, jog šią svajonę privalau mesti?“ – atviravo L. Tamulytė-Stončė.

Moteris teigė, kad ir nestandartiniai kūno linkiai scenoje neretai tampa iššūkiu. „Keisti tie žmonės. Kai esu storas, sako, kad netinki scenai. Tuomet sukūsti, sako, kad kažkoks nebe toks. Tai ko jums reikia? Nusprendžiau nusispjauti, bet šiame projekte – ir vėl – turiu ieškoti ir išorinio panašumo su atlikėjais. Šiandien jau peržiūrėjau gal 20 XXL dydžio dainininkių – negaliu skųstis, jos tikrai puikios“, – juokėsi moteris.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai