Laima Kybartienė apie skaudžią karjeros patirtį – teko lieti ašaras, išgelbėjo sveikinimų koncertai

Laima Kybartienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-04-28 13:15
Ilgametė televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė pasidalino skaudžia savo karjeros patirtimi, dėl kurios net kelias savaites teko lieti ašaras.

Laidos „Šeškinės 20“ viešnia, ilgametė televizijos laidų vedėja Laima Kybartienė pasidalino savo karjeros pakilimais ir nuosmukiais.

Laima puikiai atsimena metą, kai po didelės patirties televizijoje jai buvo pasakyti atsisveikinimo žodžiai, po kurių liejo ašaras net dvi savaites. Tačiau sulaukusi pasiūlymo kitur, net nesvarstė atsisakyti.

„Į sveikinimų koncertus sudėjau visą savo dūšią. Kalbu nuoširdžiai, nes man iš tikrųjų svarbu, kad žmonės, kurie žiūri televiziją, tikėtų tuo žmogumi, kuris televizijoje kalba. Kad tai nebūtų kažkokia kaukė, kad tai nebūtų tiesiog kažkas gražaus, protingo ir labai intelektualaus. Nes mes visi paprasti žmonės, ir kuo paprasčiau kalbi, tuo greičiau ir paprasčiau visi tave supranta“, – atviravo laidų vedėja.

Laima Kybartienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Laima Kybartienė / Gretos Skaraitienės nuotr.

L.Kybartienė įsitikinusi, kad nėra žmogaus, kuris, kaip robotas, viską gyvenime darytų teisingai. Anot jos, klysti ne tik galima, bet ir būtina.

„Aš juk irgi žmogus. Jeigu žmogus neklystų kadre, būtų neįdomu į jį žiūrėti. Aš kartais irgi suklystu, bet juk tame nėra problemos. Visi klysta, ir ačiū Dievui. Tik iš klaidų mes ir mokomės.“

Per savo karjerą tik dvi savaites darbo neturėjusi Laima atskleidė, kodėl nenori ilgai atostogauti: „Atostogas galiu pasiimti, tačiau tik savaitei, nes sveikinimai vyksta kas savaitę, o aš nieko nenoriu į savo vietą užleisti manęs pakeisti.“

Laima Kybartienė / Vytauto Pilkausko nuotr.
Laima Kybartienė / Vytauto Pilkausko nuotr.

Kitas laidos svečias – televizijos laidų vedėjas Tomas Ališauskas. „Labai smagu tave matyti, Tomai, pas mus svečiuose, kadangi kitur tavęs pamatyti tiesiog neįmanoma. Net tavo instagramo paskyroje visos nuotraukos vien iš KK2“, – pokalbį su svečiu pradėjo vedėjas Giedrius Savickas.

Jau 12 metų kiekvieną darbo dieną KK2 laidą vedantis nepakeičiamasis Tomas Ališauskas – retai matomas svečias ne tik kitose laidose, bet ir renginiuose. Tomas atskleidė, kodėl taip yra. 

„Tokia realybė. Taip ir būna, aš turiu savo laidą, man kitų nereikia. Į savo instagramo paskyrą anksčiau dėjau ir asmeninių kadrų. Jame esu visiškas naujokas, fotografuoju tai, kas man atrodo gražu ar juokinga, ir tada įdedu. Bet kai pamačiau, kad visiems daug įdomiau žiūrėti tuos nusišnekėjimus ir nuotrupas iš laidos, kurių nerodome eteryje, palikau tik jas“, – pasakojo Tomas.

Kartu su T. Ališausku į laidą atvyko ir abi jo kolegės – Justė Žickutė bei Keitė Arai. Kadangi Keitė turi japoniškų šaknų, laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis nusprendė patikrinti jos japonų kalbos žinias ir laidos metu uždainavo japoniškai.

Keitė Arai, Justė Žičkutė, Tomas Ališkauskas / Laidos stop kadras
Keitė Arai, Justė Žičkutė, Tomas Ališkauskas / Laidos stop kadras

Kaip ir kiekvieną trečiadienio vakarą, šiandien 20 val. LNK laidoje „Šeškinės 20“ žiūrovai galės pasimėgauti itin atviromis istorijomis, papasakotomis tikrų televizijos guru, bei sužinoti, kokie įdomūs dalykai vyksta Lietuvoje.

Naujausi straipsniai