Laikui nepavaldi princesės Dianos elegancija

Velso princesė Diana / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-05 09:45
Šiemet sukanka lygiai dvidešimt metų nuo princesės Dianos žūties. Jei būtų gyva, ledi Diana Frances Spencer liepos 1 d. būtų atšventusi 56-ąjį gimtadienį.

Princesės mirtis iki šiol apipinta įvairiomis spėlionėmis. Pernelyg įspūdinga ir žmonių mėgiama ji buvo, kad visuomenė susitaikytų su banalia autoįvykio versija.

Princesė spinduliavo ne tik gerumą, šilumą ir užuojautą kenčiantiems, ji žavėjo savo elegancija ir nepriekaištingu skoniu. Ir net praėjus daugiau nei porai dešimtmečių, nuotraukose ji atrodo taip pat įspūdingai kaip anuomet.

Kad geras skonis ir stilius dar labiau suspindi turint karališkas galimybes – faktas. Tačiau laikui nepavaldus grožis ir stilius yra kur kas daugiau nei pačios įspūdingiausios brangenybės ar dizainerių kurti drabužiai.

Galbūt todėl princesės santuokinį gyvenimą apnuodijusi ilgametė princo Charleso meilužė, o dabar žmona, Camilla sulaukia ne spaudos ir visuomenės žavėjimosi, bet kritikos. Karališkos pramogos – medžioklė, jodinėjimas, ją sieja su princu. Tačiau Širdžių princesės vietos užimti ji nepajėgė. Kaip ir iš prabangiai dėvinčios aukštuomenės damos netapo stiliaus ikona.

Karališkosios šeimos narių stilių riboja griežti protokolo reikalavimai – tiek per iškilmingus priėmimus, tiek kasdien. Tačiau princesė Diana sugebėjo net paisydama griežtų aprangos taisyklių įeiti į mados istoriją kaip viena gražiausių ir elegantiškiausių pasaulio moterų.

Labai paprasti dalykai sukūrė šios istorinės asmenybės įvaizdį. Juk ne veltui sakoma, kad tikrasis grožis ir slypi paprastume.

Perlų karoliai

Elegantiškai moteriai kitokių ir nereikia. Pakanka vieno kokybiško ir mėgiamo vėrinio. Ir visai nebūtina juos derinti su maža juoda suknele. Yra daugybė kitokių galimybių! Klasikinis kostiumėlis ar vasariškų spalvų suknelė – kodėl gi ne?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tvarkinga šukuosena

Princesė Diana nedemonstravo įmantrių šukuosenų. Jos plaukų spalva atrodė natūrali, o kirpimas tvarkingas. Tačiau būtent toks minimalizmas puikiai derėjo ir prie karališkos diademos, ir prie vakarinių suknelių, ir prie klasikinių kostiumėlių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Klasikiniai kostiumėliai

Princesė sugebėjo šiuos, iš pirmo žvilgsnio nuobodžius, drabužių derinius dėvėti taip, kad jie atrodytų ne tik stilingi, bet ir šiuolaikiški. Tinkamai priderinti bateliai, skarelė ar kiek laisvesnė palaidinė – pagyvina klasikinį drabužį, tačiau tikroji paslaptis – tokie drabužiai gražiausiai atrodo tada, kai yra siūti būtent jums, o ne pirkti kad ir brangiausioje parduotuvėje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sijonas „pieštukas“

Tai tikras išsigelbėjimas, kai reikia ir gražiai atrodyti, ir nuveikti daugybę darbų. Ne veltui jis jau yra tapęs šiuolainės veiklios, bet elegentiškos moters garderobo ašimi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Skrybėlės

Princesė Diana daugelyje nuotraukų įamžinta su įvariomis skrybėlėmis. Ir visose ji atrodo nepriekaištingai. Tačiau skrybėlė nėra pavienė aprangos detalė.

Makiažas, drabužiai, batai, rankinė – turi būti parinkti taip, kad pabrėžtų skrybėlės grožį. Tačiau ne mažiau svarbi ir aplinka, kurioje ji dėvima. Todėl čia norinčioms semtis įkvėpimi iš ledi Di reikia būti savikritiškoms. Raudonas kilimas, įspūdingi rūmai ar auksinis paplūdimys – šiose vietose galima surizikuoti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kviečiame pasigrožėti princesės Dianos stiliumi ir jos gebėjimu karališkai atrodyti iškilminguose priėmimuose, užsienio kelionėse ar lydint vaikus į mokyklą.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai