Laiko tėkmei nepavaldžios Audrey Hepburn grožio paslaptys

Aktorė A. Hepburn / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-12 10:18
„Kad lūpos būtų patrauklios – kalbėk tik gerus, nuoširdžius žodžius. Kad akys būtų mielos ir išraiškingos – kalbėk, žiūrėdama į žmones nuoširdžiu žvilgsniu“, – taip savo grožį amžininkams aiškino Holivudo legenda Audrey Hepburn.

Viena gražiausių 20 amžiaus moterų nuoširdžiai tikėjo, kad tikrasis grožis slypi geros širdies ir prižiūrėto kūno derinyje. O kaip ji prižiūrėdavo savo išvaizdą? Pateikiame septynias A.Hepburn grožio pamokas.

Kad lūpos būtų patrauklios – kalbėk tik gerus, nuoširdžius žodžius. Kad akys būtų mielos ir išraiškingos – kalbėk žiūrėdama į žmones nuoširdžiu žvilgsniu.

1. Veido garinimas

Audrey veido oda visada buvo lygi ir skaisti. Savaime suprantama, didelės įtakos turėjo puikūs genai ir sveika mityba. Tačiau prie aktorės grožio prisidėjo ir veido garinimo procedūros, kurias A.Hepburn pasidarydavo dukart per savaitę.

Norėdami patys pasidaryti veido garinimo procedūrą, užkaiskite puode vandenį, o kai šis pradės virti, pasilenkite virš jo, laikydami virš galvos rankšluostį, kad šiluma neišsisklaidytų. Šia procedūra mėgaukitės maždaug dvi minutes. Garai gerina kraujotaką, išvalo poras ir panaikina toksinus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2. Organizmo valymas

Pasak A.Hepburn bičiulių ir kolegų, aktorė visiems patardavo gerti daug vandens. Taip pat kartą per mėnesį Audrey pasidarydavo detoksikacijos dieną, per kurią gerdavo tik vandenį, o maistui rinkdavosi tik vaisius, daržoves ir pieno produktus.

3. Saikas

A.Hepburn naudodavo labai mažai pudros. Veido skaistumą lėmė nuolatinis rūpinimasis oda. Sakoma, kad Audrey veidas visada švytėdavo. Norėdami nukopijuoti Audrey, naudokite ypač lengvos tekstūros makiažo pagrindą ir maskuoklį, paslėpti problematiškoms vietoms. Kaip alternatyvą galite naudoti BB kremą ir skaistalus. Jei jūsų oda yra linkusi riebaluotis ir blizga, naudokite sausą pudrą.

Audrey rinkdavosi subtilias, neutralias spalvas tiek skruostams, tiek akims. Tad ir jūs skruostus ryškinkite ne bronzantu, o skaistalais. Tuo tarpu akių makiažui rinkitės pastelines, kūno spalvas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

4. Ryškūs antakiai

A.Hepburn tamsūs, platūs ir vešlūs antakiai visada traukė dėmesį. Nukopijuokite juos: paryškinkite ruda antakių pudra, o šepetėliu sukurkite ikonišką A.Hepburn antakių linkį. Užfiksuokite viską kokybiška antakių žele.

5. Didelės akys

Didelės Audrey akys – vienas gražiausių jos bruožų Laimei, yra daugybė būdų susikurti didelių akių efektą.

Pati A.Hepburn akis ryškindavo juodu skystu akių kontūru, kuris būdavo užtepamas visai arti blakstienų ir užriečiamas plunksnele akių kampučiuose. Jei norite panašiai pasidažyti, pasirūpinkite, kad ties vidiniais akių kampučiais linija būtų siaura ir pradėtų platėti artėjant prie išorinių kampučių. Apatinę akių liniją paryškinkite pilkais šešėliais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

6. Tankios blakstienos

Vizažo meistras Alberto Rossi niekada neklijuodavo A.Hepburn netikrų blakstienų. Vietoje to jis atskirdavo kiekvieną aktorės blakstieną smeigtuku, kad šios atrodytų kuo tankesnės.

7. Putlios lūpos

Šeštajame dešimtmetyje putlios lūpos buvo tokios madingos, kad net natūralumą aukštinusi A.Hepburn lūpų pieštuku apsibrėždavo lūpas gerokai nutoldama nuo tikrųjų kontūrų, taip sukurdama putlesnių, platesnių lūpų efektą. Beje, Audrey praplatindavo tik viršutinę lūpą ir išryškindavo linkį ties lūpų viduriu. Putlesnių lūpų įspūdį sukursite ir tuomet, jei blizgiu patepsite lūpų vidurį.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai