Laikas – pinigai, arba kaip gerovę prisišaukti į savo gyvenimą

Laikas ir pinigai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-29 19:00
Visi žinome posakį: „Laikas – pinigai.“ Tikriausiai net ir vartojame jį retkarčiais. Tačiau ar susimąstėte, ar taip išties yra? Gal norint pagausinti savo kišenę, apie pinigus apskritai nereikėtų galvoti?..

Yra graži legenda apie tai, kad garsusis posakis gimė dar viduramžiais, kai nebuvo mums įprastų laikrodžių. Nes neva įsimylėjėliai tada, pasak legendos, susitardavo susitikti miesto centre prie fontanų, kur jiems informaciją apie tikslų laiką už simbolinį mokestį parduodavo pirkliai, turintys vandens ar smėlio laikrodžius. O juk laukiantysis kartais net kelis sykius per minutę nori sužinoti, kiekgi laiko praėjo, kada gi pasirodys mylimoji.

Pinigų energijos nevaldo nei prezidentai, nei finansų ministrai. Ją gausina arba mažina pats žmogus, nes pinigai gimsta iš kūrybinės energijos ir laiko sąjungos.

Kitas pasakojimas nurodo, kad tikrasis posakio „Laikas – pinigai“ autorius yra amerikiečių politikas B. Franklinas, gyvenęs XVIII a. Savo parašytame darbe jis teigia, kad laikas yra pinigai, ir paaiškina, kad nereikėtų tuščiai leisti laiko, nes per jį galima uždirbti pinigų.

Pinigai yra ne kas kita, o energija

Dvasiniai mokymai tvirtina, kad pinigų energijos nevaldo nei karaliai, nei prezidentai, net ir finansų ministrai. Ją gausina arba mažina pats žmogus, nes pinigai gimsta iš kūrybinės energijos ir laiko sąjungos. Laiką, žinoma, reikia tausoti ir vertinti, jo nešvaistyti, tačiau jei kalbėtume apie kūrybą, ji, pasirodo, būtina visiems, ne tik meno atstovams.

Žmogaus kūrybinės galios turi daug pavadinimų. Tai įvardijama ir talentu, ir Dievo kibirkštimi, ir įkvėpimu ar mūza, ir tai priklauso ne vienam žmogui, o visai žmonijai. Net ir mokslas įrodė, kad žmogaus turimos žinios toli gražu neapsiriboja tik jo paties patirtimi. Egzistuoja bendras kolektyvinis minčių, energijos laukas, iš kurio kiekvienas galime gauti tam tikrų žinių. Juk ne veltui sakome, kad idėjos sklando ore. Rodos, sugalvoji ką nors nepaprasto, o šalia kitas žmogus pasako sugalvoję lygiai tą patį. Esate tai patyrę? Apima nusivylimas, ar ne? Bet tai įrodo, kad neegzistuojame po vieną, visi esame susiję nematomomis energijos gijomis. Visa aplink tik energija. Tai jau patvirtino ir kvantinė fizika.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Turite tikslą? Pinigų tikrai atsiras!

Tikriausiai ne kartą esate girdėję, kaip sėkmės lydimi žmonės dalijasi istorijomis apie savo sėkmingą veiklą – verslą, kūrybą, kokią nors idėją. Ką jie akcentuoja? Kūrybą, užsidegimą, aistrą, ir beveik niekada nekalba apie pinigus. Tai geriausiai patvirtina, kad tada, kai degi savo idėja, kai sieki tam tikro tikslo, pinigų tam visada atsiranda. Tačiau kas svarbiausia?

  • Išsikelkite aiškų ir labai konkretų tikslą.
  • Pradėkite veikti ir darykite viską, ko reikia, kad tą tikslą pasiektumėte. Trūksta priemonių? Nesiblaškykite. Ten, kur sutelkiate daugiausia energijos, ji kažkokiu nesuvokiamu būdu taip įsisuka, kad patys net nepastebėsite, jog viskas vyksta. Ir priemonių (pinigų) tam atsiranda. Svarbu, kad pinigai nebūtų svarbiausias tikslas.
  • Darykite tik tai, kas jums patinka, ką jūs mėgstate. Arba įsigilinkite į tai ką darote tiek, kad pradėtumėte dirbti kūrybiškai ir su aistra.

Kai savo veiklą grindžiame tokiais iš pirmo žvilgsnio paprastais dalykais, mums nebereikia dirbti, nes tai, ką darome, tampa maloniausia veikla, kuri dar ir atneša pinigų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Hygge faktorius, arba kodėl danai yra laimingiausi žmonės

Naudingi patarimai

Norite gyventi geriau? Palypėti ant aukštesnio visuomenės laiptelio ir uždirbti daugiau? Štai keletas patarimų, kurie padės jums to siekti.

Dėkokite sutiktiems žmonėms ne tik už paslaugas, patarimus, bet ir už pamokas, kurios jums galbūt nelabai patinka.

  • Niekada nesiskųskite, kad neturite pinigų. Tai darydami jūs sukuriate aplink save energijos lauką ir pritraukiate ne gerovę, o dar didesnį skurdą. Visada kartokite, kad jums užtenka to, ką turite.
  • Būkite dėkingi. Žodis „ačiū“ yra nepaprastai galingas. Jis pritraukia gerą energiją, jums reikiamus įvykius ir žmones. Įpraskite kasdien dėkoti už tai, kad išaušo nauja gera diena, kad turite darbą, gerą sveikatą, gerus vaikus, tėvus, vyrą, žmoną. Kad sulaukėte puikaus vakaro. Dėkokite sutiktiems žmonėms ne tik už paslaugas, patarimus, bet ir už pamokas, kurios jums galbūt nelabai patinka. Jaučiamas dėkingumas padeda keisti mūsų mintis, mintys keičia žodžius ir elgesį, o visa tai keičia charakterį. Jei norite turėti tai, ko neįsivaizduojate, kaip galėtumėte pelnyti, turite daryti tai, ko iki šiol nedarėte. Turite pasikeisti, tapti visai kitokiu žmogumi, o tam reikia keisti ir savo įpročius.
  • Nešvaistykite savo energijos apkalbomis, nereikalingu tauškėjimu, geriau tausokite ją tylėdami, klausydami, stengdamiesi išgirsti visatos jums siunčiamus puikius pasiūlymus ir naujas galimybes.
  • Nesipriešinkite tam, kas vyksta. Sakoma: „Žmogus planuoja, o Dievas juokiasi.“ Gyvenime tikrai ne viskas vyksta taip, kaip mes pageidaujame, planuojame ir tikimės. Tačiau nesipriešindami tam, būsime daug laimingesni. Be to, ne visada ir žinome, ko mums labiausiai reikia, kas būtų geriausia. Planuoti reikia, tačiau visai nebūtina nervintis dėl nesėkmių ir tokiu būdu eikvoti savo energiją. Geriau su šypsena pažiūrėti, ir kas gi iš viso to išeis.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai