Laidų vedėjos debiutas Donatai Gutauskienei-Laisvai – itin sėkmingas

Donata Gutauskienė-Laisva / Luko Kodžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį šeštadienio vakarą BTV eteryje – „Muzikinio iššūkio“ finalas. Tik prasidėjęs ir dar niekur nerodytas muzikinis šou nuo pat pirmosios laidos susižėrė žiūrovų simpatijas ir tapo populiariausia šeštadienio vakaro programa.

„Pirmą kartą tapsiu laidos vedėja. Jaučiuosi drąsiai. Nekantrauju savo jėgas išbandyti naujoje srityje“, – prieš 13 savaičių džiaugsmo neslėpė laidos vedėja tapusi Donata Gutauskienė-Laisva, o jai pritarė ir Tadas Rimgaila, kuriam laidos vedimas taip pat tapo nauja patirtimi.

Įdomu tai, jog pati šou vedėja D. Gutauskienė-Laisva prisidėjo ir prie kūrybinio laidos proceso, o aplankius sėkmei atlikėja šiandien neslepia džiaugsmo.

„Man šitas projektas buvo labai svarbus visomis prasmėmis – pirmą kartą tapau laidos vedėja, o ir prie paties projekto kūrimo prisidėjau. Labai džiaugiuosi, kad projektas susilaukė tokios sėkmės“, – tikina Laisva.

„Muzikinio iššūkio“ finale laidos dalyviai paruoš net 13 pasirodymų, o geriausią tiesioginio balsavimo metu išrinks televizijos žiūrovai.

Projekto metu dalyviai tarpusavyje keitėsi partneriais, o geriausias vakaro pasirodymas kiekvieną šeštadienį patekdavo tiesiai į finalą. Aktorius Eimutis Kvoščiauskas „Muzikinio iššūkio“ finale ant scenos lips net 4 kartus. Deividas Norvilas-Deivis, Rūta Žibaitytė, Jokūbas Bareikis ir Neringa Nekrašiūtė stoję į skirtingus duetus pasirodys po 3 kartus. Simona Nainė finale atliks 2 kūrinius. Tadas Juodsnukis, Ieva Juozapaitytė, Monika Šedžiuvienė, Baiba Skurstene-Serdiukė, Audrius Janonis, Vilija Matačiūnaitė, Giedrius Leškevičius ir Linas Lapėnas „Muzikinio iššūkio“ finale pasirodys po kartą.

Šeštadienio vakarą BTV eteryje skambės tik lietuviškos dainos, o dalyvių pasirodymai scenos ekranų pagalba persikels į netikėčiausias vietoves. Duetų kūriniai bus atliekami troleibuse, cirke, parke, grimo kambaryje, negyvenamoje saloje, kosmose, Ukmergės bare, chemijos laboratorijoje, lifte ir kitose lokacijose. „Muzikinio iššūkio“ finale dalyviai atliks legendinius, klausytojų pamiltus kūrinius: „Būk šalia“, „Meilė nemirs, jei tiki“,„Santechnikas iš Ukmergės“, „Noriu šokt“, „Po mano oda“ ir begalę kitų.

Komisijos nariai šeštadienio vakarą neturės balsavimo teisės – projekto nugalėtoją išrinks BTV žiūrovai.

Skaitykite daugiau