Laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė susižadėjo su mylimuoju

Ieva Stasiulevičiūtė ir Justinas Žvigas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-08 11:08
Kartu su mylimuoju Justinu Žvigu Indonezijoje atostogaujanti laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė susižadėjo. Pasikeitusį jųdviejų santykių statusą Justinas išdavė socialiniame tinkle. Į Ievą jis kreipėsi: „Mano sužadėtine“.

Ieva Stasiulevičiūtė ir Justinas Žvigas šiuo metu atostogauja Balyje. Laiminga pora dalijasi ne tik ryškiomis nuotraukomis, bet ir atskleidžia ilgai laikytą paslaptį – jų santykiai perkopė į kitą etapą – ant Ievos piršto sužibo žiedas, simbolizuojantis sužadėtuves.

„Mano gyvenime vyksta daug dalykų – esu savęs kūrimo ir statymo etape. Lygiai taip pat, kaip ir jis. Justinui yra labai svarbu, kad aš augčiau ir tobulėčiau. Kiekvienuose santykiuose tokie etapai yra iššūkiai, bet, manau, jie yra absoliučiai neišvengiami.

Mano seneliai skaičiuoja jau 60-uosius santuokos metus. Ir kuo aš darausi vyresnė – tuo dažniau mes visi šnekame apie santykius. Apie vienas kito vertinimą, prisitaikymą. Tais laikais, kai jie buvo sportininkai abu labai daug keliaudavo. Tada nebuvo skaipų, feisbukų ar mobilių telefonų. Mes nesame tokie vieninteliai ir toks išbandymas yra labai sveikas dalykas. Jeigu žmogus nieko neveikia – jis pasidaro neįdomus, o kas blogiausia, aš neįdomi galiu tapti ir sau pati.“ – anksčiau portalui Žmonės.lt yra pasakojusi Ieva.

View this post on Instagram

Good morning, fiancée.

A post shared by Justinas Žvigas Justy (@justyzvi) on

Vasaros pradžioje Ieva Stasiulevičiūtė buvo pasinėrusi į naują veiklą. Vedė radijo laidą kartu su kolega Sauliumi Žvirgždu, tuomet ji neslėpė, kad dėl didelio tempo, tenka daugiau išbandymų santykiams, tačiau jie tvarkosi iš visų jėgų:

„Mano vaikinas grįžta namo, aš išeinu į darbą. Labai dažnai prasilenkiame (juokiasi). Paprasčiausia į šį klausimą atsakyti jo žodžiais: „Svarbiausia, kad būtum laiminga“. Aš esu tas žmogus, kuriam itin reikia savirealizacijos, iššūkių. Žinoma, dažnai būnu pavargusi. Kartais pramiegu mūsų vakarienę ir Justinui tenka atšaukti staliuko rezervaciją romantiškame restorane. Jam ne kartą mane yra tekę nuo sofos nešti į miegamąjį. Tačiau aš labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turiu tokį supratingą vyrą, o jis – kad turiu jam ką papasakoti.“

Naujausi straipsniai