Laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė atšaukė sužadėtuves su mylimuoju Justinu Žvigu

Ieva Stasiulevičiūtė ir Justinas Žvigas-Justy/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-02 15:24
Su mylimuoju, didžėjumi Justinu Žvigu praėjusių metų lapkritį susižadėjusi laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė patvirtino nelinksmą naujieną – ji atšaukė sužadėtuves.

Su niekuomet apie asmeninį gyvenimą nelinkusia atvirauti Ieva redakcijai susisiekti nepavyko, tačiau šią žinią moteris patvirtino „Delfi“. 

„Taip, kartais taip atsitinka,“ – kalbėjo I. Stasiulevičiūtė.

Apie sužadėtuves pora tąkart pranešė socialiniuose tinkluose. Pasikeitusį jųdviejų santykių statusą Justinas išdavė pasidalijęs mylimos moters nuotrauka. Į Ievą jis kreipėsi: „Mano sužadėtine“.

„Mano gyvenime vyksta daug dalykų – esu savęs kūrimo ir statymo etape. Lygiai taip pat, kaip ir jis. Justinui yra labai svarbu, kad aš augčiau ir tobulėčiau. Kiekvienuose santykiuose tokie etapai yra iššūkiai, bet, manau, jie yra absoliučiai neišvengiami.

Mano seneliai skaičiuoja jau 60-uosius santuokos metus. Ir kuo aš darausi vyresnė – tuo dažniau mes visi šnekame apie santykius. Apie vienas kito vertinimą, prisitaikymą. Tais laikais, kai jie buvo sportininkai abu labai daug keliaudavo. Tada nebuvo skaipų, feisbukų ar mobilių telefonų. Mes nesame tokie vieninteliai ir toks išbandymas yra labai sveikas dalykas. Jeigu žmogus nieko neveikia – jis pasidaro neįdomus, o kas blogiausia, aš neįdomi galiu tapti ir sau pati“, – anksčiau portalui Žmonės.lt yra pasakojusi Ieva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai