Laidų vedėja Agnė Zacharevičienė susilaukė antrojo vaikelio

Agnė Zacharevičienė susilaukė kūdikio/Kristinos Sereikaitės ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-04 08:13
Buvusi LNK žinių vedėja, dabar radijo laidas vedanti Agnė Zacharevičienė (39) su vyru, verslininku Rolandu Zacharevičiumi (46) sulaukė šeimos pagausėjimo. Porai gimė berniukas.

„Verkiame iš laimės, pagaliau mažasis princas atėjo į margą pasaulį“, – džiaugėsi Agnė. Taip pat pridūrė: „Tiesa, ne toks ir mažas“. Zacharevičių sūnus gimė sverdamas 4530 gramus, berniuko ūgis – 56 centimetrai. 

Agnė Zacharevičienė/Kristinos Sereikaitės nuotr.
Agnė Zacharevičienė/Kristinos Sereikaitės nuotr.

Apie nėštumą iki pat 9 mėnesio neatviravusi žinoma moteris anksčiau žurnalui ŽMONĖS pasakojo, kad laukimo pradžia buvo išties nelengva visai šeimai.

„Mano artimiausi draugai ir giminės sužinojo, kad aš laukiuosi tik tada, kai prasidėjo šeštasis nėštumo mėnuo, pažįstamiems išdrįsau prisipažinti, tik kai prasidėjo devintas, nes jau pilvukas išdavikas tapo, mat vaikutis jau bet kuriuo metu gali atkeliauti į šį pasaulį“, – neslepė Agnė.

„Nei prieš 14 metų, kai atėjau į televiziją, nei tuo labiau vėliau, neviešinau savo asmeninio gyvenimo detalių, tai vienas retų atvejų, kai atveriu širdį“, –  tuomet kalbėjo moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai