Laidos „Skanus pokalbis” kulinaras Reinis pasipuošė mėlyne

Reinis / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-18 15:50
Kas atsitiko kulinarui Reiniui, kad filmuodamasis BTV laidoje „Skanus pokalbis” jis vis stengėsi paslėpti veidą nuo kamerų? Pasirodo, po ne itin sėkmingo nusileidimo dviračiu nuo kalnu jo veidą papuošė milžiniška mėlyne.

Gal ir savotiškai simboliška – juk laidoje šįkart viešėjo du žinomi keliautojai, Vytaras Radzevičius ir Vitoldas Milius. Jų gyvenime nutrūktgalviškų nuotykių tikrai netrūksta. „Reinis specialiai pasistengė ruošdamasis kelionių laidai”, – juokėsi laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė. BTV laidoje „Skanus pokalbis” keliautojai papasakos apie įsimintiniausias savo keliones ir kodėl kartą paragavęs kelionių jie niekaip negali sustoti. „Keliautojas turi savo statusą visame pasaulyje. Jo jokiais būdais negalima lyginti su turistu”, – aiškins V.Milius, džiaugdamasis, kad savo kelionių metu net pavojingiausiuose kraštuose jam pavyko puikiai sutarti su vietiniais žmonėmis.

Kelionės – ne tik svetimų kraštų, bet ir savojo, ir savęs paties pažinimas. „Keliaudamas gauni progą į Lietuvą pažiūrėti tarsi iš šalies. Pradedi matyti, kad mes per daug jaudinamės dėl problemų, kurių kartais net visai nėra. Atrodo, kad kuo geriau gyvename, tuo mūsų gyvenimas nuobodesnis”, – stebėsis V.Radzevičius.

Tiems, kurie dar tik svarsto pradėti keliauti, V.Radzevičius ir V.Milius patars paskubėti: juk pasaulis globalizuojasi ir panašėja, todėl reikia stengtis pažinti tautų ir kraštų įvairovę, kol dar galime tai padaryti. Be to, pasak jų, kelionės – būdas išsaugoti laimingą santuoką…

„Skanus pokalbis” – sekmadienį 19 val per BTV

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai