Laidos „Labas rytas“ vedėją Guodą Pečiulytę pakeis žurnalistė Eglė Daugėlaitė

Eglė Daugelaitė / Roberto Riabovo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-10 12:03
Kovo 1-ąją Lietuvos televizijos „Labo ryto“ žiūrovai ekrane išvys naują vedėją – iki šiol spaudą laidoje apžvelgiančią Eglę Daugėlaitę. Ji pakeis daugiau kaip trejus metus laidą vedusią Guodą Pečiulytę, kuri išvyksta į žurnalistinę stažuotę Strasbūre.

„Labas rytas“ mane lydi nuo tada, kai tapau sąmoninga žiūrovė. Vėliau, jau studijuodama žurnalistiką, jame pasirinkau atlikti praktiką. O prieš pusantrų metų, gavusi diplomą , sulaukiau pasiūlymo prisijungti prie „Labo ryto“ kūrybinės grupės. Džiaugiuosi, kad vėl sulaukiau naujo profesinio iššūkio. Tikiuosi nenuvilti žiūrovų, nes „Labas rytas“ išugdė visą plejadą šiandien žinomų žiniasklaidos autoritetų. Pažadu dirbti iš visos širdies“, – juokiasi netrukus prie „Labo ryto“ vairo stosianti E Daugėlaitė. Ji ryto laidą ves pasikeisdama su Ignu Krupavičiumi.

Lapkritį 25-metį švęsianti vienintelė Lietuvoje informacinė–pramoginė ryto laida, beje, yra keliais mėnesiais vyresnė už naująją savo šeimininkę.

Ligšiolinė Lietuvos televizijos žiūrovų žadintoja Guoda Pečiulytė tikisi, kad po penkis mėnesius truksiančios stažuotės sugrįš į Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, kurioje praleido beveik ketverius metus. Puikus Guodos darbas neliko neįvertintas kolegų ir žiūrovų – neseniai Guoda buvo apdovanota „LRT bitinuku“ kaip geriausia praėjusių metų TV laidų vedėja.

„Savo žanru ir galimybėmis „Labas rytas“ – unikali laida, todėl gaila palikti tiek ją, tiek žiūrovus, tiek kolektyvą. Tačiau gautos naujos galimybės ir iššūkio gaila būtų  neišnaudoti. Strasbūre turėsiu progą patobulėti kaip žurnalistė ir pagilinti prancūzų kalbos žinias. Visa tai tik pravers, kai Lietuva pirmininkaus ES. Dėl to ir ryžausi kuriam laikui palikti namų komfortą. Bet – laukite grįžtant“, – žada G.Pečiulytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai