Laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjai prisijuokavo: pėsčiomis žygiuos pajūriu

Živilė Kropaitė / Video kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gegužės mėnesį Lietuvoje vyks didžiausias pėsčiųjų žygis „Pėsčiomis pajūriu 2017“, o Kuršių nerijos apylinkėmis kartu žygiuos ir televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“ prisijuokavę jos vedėjai Živilė Kropaitė ir Richardas Jonaitis.

Tarsi virusas socialiniuose tinkluose išplitęs vaizdo įrašas, kai laidos vedėja Ž.Kropaitė pratrūksta nevaldomu juoku, internautų buvo peržiūrėtas šimtus tūkstančių kartų.

Laidos vedėjus prajuokino rudenį vykusio žygio „Nemuno kilpomis“ metu klaipėdietės Sandros Valančauskaitės pasiektas ėjimo atbulomis rekordas, kai ji neįprastu būdu įveikė maksimalų žygio maršrutą – 55 kilometrus.

TAIP PAT SKAITYKITE: TV laidoje juoku pratrūkusi Živilė Kropaitė tapo feisbuko sensacija: žiūrėkite video – juoksitės kartu

„Kadangi laidoje abu vedėjai svarstė, koks tokio ėjimo tikslas, mes jiems nusprendėme padovanoti du bilietus į žygį „Pėsčiomis pajūriu 2017“, kuris vyks gegužės 13 dieną“, – sakė „TrenkTuro“ atstovai.

Apie tai Ž.Kropaitė paskelbė ir savo feisbuko paskyroje: „Taip, taip, gegužę eisim ir mes. Pajūriu. Bus galima dairytis už nugaros ir gal, kaip mano Richardas, „paskaus sprandą“.

Kviečiame ir jus, gausybę nepiktų ir komiškų šios šalies gyventojų, kurie mūsų nepasmerkė, ir kurių kasdienoje – kaip supratome – to nesuplanuoto, gal kiek ir perteklinio juoko, vis dėlto nėra per daug“.

TAIP PAT SKAITYKITE: TV eteryje užsikvatojusi Živilė Kropaitė pati ketina nueiti kilometrą atbulomis: „Prašysiu mokymų“

Richardas Jonaitis ir Živilė Kropaitė / Video kadras

„Pėsčiomis pajūriu“ – jau trečiasis „TrenkTuro“ organizuojamas ištvermės žygis. Planuojama, kad tai bus masiškiausias iki šiol Lietuvoje buvęs žygis, dalyvių skaičiumi pralenksiantis net „Nemuno kilpomis“, kuriame dalyvavo apie 3 tūkst. žygeivių.

Ėjimo pėsčiomis virusas Lietuvoje sparčiai plinta pastaruosius metus, o ištvermės žygius atranda pavieniai žygeiviai ir šeimos su vaikais.

Šiemet „Pėsčiomis pajūriu“ subalansuotas tiek pradedantiems, tiek iššūkių mėgėjams.

Dalyviams siūloma rinktis net iš penkių trasų – 12,5 km vienu ypu, 25 km per pusdienį, 50 km per dieną, 50 km per naktį arba net 100 km per parą.

„Pėsčiomis pajūriu 2017“ maršrutai drieksis tik Kuršių nerijoje ir bus radialiniai – žygeiviai startuos ir finišuos Smiltynėje.

„Stengiamės, kad patirtumėte šios unikalios vietovės grožį dienos šviesoje. Eidami galėsite mėgautis ne tik auksiniu Baltijos pajūrio smėliu, bet ir Kuršių nerijos miškų magija.

Taip pat suteiksime galimybę žygio metu dažniau atsikvėpti, nes kiekviename maršrute esame numatę įrengti gerokai daugiau poilsio ir pagalbos punktų. O kad kojos taip nenuvargtų, pagalvojome ir apie maršrutų dangos paįvairinimą – eisite ne tik smėliu, bet ir nuostabiais Kuršių nerijos miškų bei dviračių takeliais.

Šių metų žygyje turime dar vieną naujieną – trumpesnį 12,5 km vienu ypu maršrutą. Jis subalansuotas pradedantiesiems žygeiviams, šeimoms ir tiems, kurie nori tiesiog maloniai pasivaikščioti grožėdamiesi Kuršių nerijos gamta, bet dar nėra pasirengę ilgoms distancijoms“, – sakė žygio organizatoriai.

Skaitykite daugiau