Laidos „Gyvūnų policija“ vedėja A. Mašanauskaitė su mylimuoju leidosi į kelionę: „Juokėmės, kuris pirmas pasiduos“

Agota Mašanauskaitė su mylimuoju Roku / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-06-20 15:53
TV laidų vedėja Agota Mašanauskaitė su mylimuoju Roku savaitę praleido karštojoje Kretoje. Pora sugrįžo pasipuošusi auksiniu įdegiu, kupini įspūdžių ir prisipažino, kad tai buvo tikras jų meilės išbandymas.

Kiek laiko su Roku esate kartu? Ar tai buvo pirmoji jūsų kelionė?

Kartu esame beveik metus, susipažinome rudenį, Vilniaus bare, kur tiek aš, tiek jis dažnai leisdavome laiką. Tiesiog vienas buvo lemtingas vakaras. Ši kelionė – mūsų pirmoji. Abu esame labai užimti žmonės, daug dirbame.

Kodėl pasirinkote Kretą?

Į Kretą vykome pirmą kartą, iš tiesų labai patiko. Buvo geras kelionės pasiūlymas, patogus laikas trumpoms atostogoms ir dar oras geras pasitaikė. Ten praleidome 7 dienas. Ir pakeliavome po Kretą, ir turėjome laiko ramiam poilsiui – pagulėjimui prie jūros. Oras išties lepino, beveik visas dienas buvo +30, tad kai planuoji atostogas ten, kur šilta – žinai, kad neteks nusivilti. Man Kreta šiek tiek priminė Neringą, ten pilna gražių autentiškų viešbučių, žinoma, norint tikrai galima pailsėti ir prabangiame SPA.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Ar keliaujant su mylimuoju teko patirti kažkokių nesutarimų?

Ši kelionė buvo išbandymų kelionė, nes ne veltui sakoma: „kelionėje draugą pažinsi“. Tai iš tiesų veikia. Juokėmės, kad būsim 24 valanadas per parą kartu ir kas žino, kuris pirmas pasiduos. Iš tiesų – galiu tik pasidžiaugti, kad kelionė šiuo klausimu pavyko puikiai, net pradėjome geriau sutarti nei anksčiau ir daugiau laiko leisti kartu.

Kiek laiko truko jūsų kelionės planavimas?

Kelionės neplanavome, kadangi tai buvo gimtadienio dovana, peržiūrėjome Makaliaus pasiūlymus ir išsirinkome Kretą. Realiai buvome tiek užsivertę darbais, kad tik jau nuskridus ten pradėjome dėliotis kelionės planus. Dar skrydžio dieną turėjau filmavimus ir iš jų lėkiau tiesiai į oro uostą.

Be ko niekada nesileistum į svetimus kraštus?

Be telefono pakrovėjo – nes visą kitą šiais laikais gali gauti, nusipirkti ar be to išsiversti. Aišku, atsižvelgiant kur važiuoji – manau, dar svarbu patogūs batai – bent jau man. Nes mėgstu aktyvias atostogas. Žinoma, šį kartą ne viskas pavyko kaip norėjome, nes dienomis buvo net per karšta, tai tekdavo su Kreta pažindintis po vakarienės, kai saulė nebe taip kaitindavo.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kokias akimirkas iš kelionės dar ilgai nešiosiesi širdyje?

Kretoje labai gražu – net tie patys greitkeliai papuošti gėlėmis, važiuojant per salą automobiliu, gali pamatyti visiškai skirtingą kraštovaizdį. Žinoma, architektūra, tos mažos gatvelės, vietinės turgavietės. Ir kaip be maisto – iš tiesų labai mėgstu kelionėse ragauti įvairius patiekalus, net namams parsivežiau prieskonių. Labai mėgstu gaminti.

Papasakok, kokie patiekalai paliko neišdildomą įspūdį.


O vieno tokio patiekalo negalėčiau įvardinti – veikiausiai patiko ėrienos paruošimo būdai, kepsniukai, šonkauliukai. Taip pat tikrosios Graikiškos salotos, jūros gėrybės ir desertai – visko po truputį teko paragauti ir tikrai viskas labai patiko.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Ar išdrįstum keliauti vienui viena, ar dažniausiai tau reikalinga kompanija?


Keliauti viena gal net norėčiau, tuomet susipažįsti su naujais žmonėmis, vietinėmis kultūromis, atrandi laiko sau – kam, iš tiesų, mes visi skiriame per mažai laiko.

Ką rekomenduotum kitiems, vykstantiems į panašią kelionę?


Manau, rekomenduočiau atrasti autentiškas kavines, kur renkasi vietiniai, nes ten skaniausias ir tikriausias maistas. Taip pat keliauti kuo daugiau su automobiliu, motoroleriu ar pėsčiomis.

Jau turite numatę kitą kelionių kryptį?


Dabar artimiausia kelionė tik į mūsų gražųjį Nidos pajūrį su šeima – nes abu taip pat turime visą vasarą darbų ir veiklų. Man prasidės naujas laidos sezonas, tad vasarą skirsiu visų darbų ir planų įgyvendinimui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai