Laidos filmavime Neringos Šiaudikytės mylimajam Tomui Uroškai teko valgyti kabančius zefyrus

Tomas Uroška / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-15 18:10
Šeštadienio pavakarę LNK studijoje vyko laidos „Mano vyras gali“ filmavimas, kuriame dalyvavo atlikėja Neringa Šiaudikytė ir jos mylimasis Tomas Uroška. Filmavimo metu Tomui teko kiek neįprasta užduotis, kuri privertė vaikiną iš peties paplušėti.

Nors užduotis iš pirmo žvilgsnio galėjo atrodyti lengva, tačiau vaikinui teko įdėti nemažai jėgų jas atlikti. Asmeniniu sporto treneriu dirbantis šokėjas T.Uroška turėjo, kabėdamas ir neliesdamas kojomis žemės, nuraškyti ant siūlų kabančius zefyrus. Vaikinas turėjo ne tik juos nuraškyti, bet ir juos suvalgyti per tam skirtą laiką.

Iš šalies užduotį atliekantis Tomas daugeliui priminė Tarzaną, beskriejantį džiunglėse nuo šakos ant šakos, ir sukėlė daug juoko. Su šypsena veide mylimąjąį stebėjo šalia stovinti N.Šiaudikytė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Mes tuos zefyrus prieš kelias dienas per išpardavimą pirkome, todėl jie šiek tiek kieti“, – juokavo laidos vedėjas Rolandas Vilkončius.

Įpusėjus užduočiai Tomui teko truputį sustoti: zefyrai ne itin sklandžiai lindo vaikinui. Vienu metu Neringos veide pasirodė net baimė. R.Vilkončius pusiau juokais užklausė atlikėjos, ar jos mylimasis nėra alergiškas zefyrams. Galiausiai T.Uroška užduoti įvykdė. „Prisipažinsiu, kad buvo tikrai nelengva. Viena buvo tuos zefyrus susidėti į burną, o kitas – sukramtyti ir nuryti. Daug jėgų atidaviau. Atsivalgiau zefyrų dabar už visus metus “, – po to sakė N.Šiaudikytės mylimasis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai