Laidos „Baimės akys“ dalyviai čiupinės Nataliją Bunkę

Dalyviams teko atpažinti Nataliją Bunkę / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-08 15:23
Ateinantį antradienį, kovo 13-ąją, 20.30 val. TV3 eteryje užvirs aistros – unikalaus formato jau šeštosios laidos „Baimės akys“ transliacijoje pasirodys keturi geriausi draugai iš Panevėžio – abiturientai Indrė, Titas, Sandra ir Donatas! Keturi abiturientai – ne tik geriausi draugai, o ir klasės draugai dvyliktokai!

„Baimės akyse“ bus karšta: pirmoji užduotis – „Atspėk, ką lieti“. Aklinoje tamsoje dalyvių lauks pliušinis meškiukas, vėžiai, cepelinai, žmogaus galva, driežai ir drėgnos sauskelnės... Deja, po šios užduoties vienam prasčiausiai pasirodžiusiam dalyviui teks palikti „Baimės akių“ žaidimą. Kas dalyviams sukels didžiausią siaubą?

Antrojoje žaidimo dalyje dalyvių lauks užduotis aštriu pavadinimu – „Žvaigždė patamsyje“. Visiškoje tamsoje dalyvius pasitiks keli žmonės, tarp kurių – ir Lietuvos pramogų pasaulio atstovė Natalija Bunkė. „Baimės akių“ žaidėjams teks atidžiai čiupinėti tamsoje jų laukiančius žmones ir įvardinti, kas jie.

Vienas žaidėjų, ilgiau užtrukęs prie vieno vaikino ir ilgai jį tyrinėjęs, čiupinėjęs ir kilnojęs, pareikš: „Ne, trūksta pilvuko!“ Ką reiškia ši paslaptinga užuomina – apie tai jis prasitars tik vėliau. „Maniau, kad ten Marijonas Mikutavičius, bet... atidžiau patyrinėjęs supratau, kad trūksta pilvuko. Dieve, tik jam nesakykit!“ – prašė jis.

Aklinoje tamsoje milžiniškame uždarame terariume atliekant trečiąją užduotį reikės lenktyniauti su išalkusiomis žiurkėmis – surinkti sūrio gabalėlius. Kuris dalyvis bus gudresnis už būrį išalkusių nemalonių graužikų?

Laida „Baimės akys“ į TV3 eterį grįžta antradienį, kovo 13-ąją, 20.30 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai