Laidos „9 klausimai“ svečias Mantas Katleris: esu apšildęs striptizo šokėjus ir buvęs pasimatyme su pussesere

Mantas Katleris / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-03 09:00
Ar bereikia kam nors pristatinėti Mantą Katlerį? Juk jis – žmogus orkestras: humoristas, maisto kritikas, keliautojas, užkietėjęs kompiuterinių žaidimų gerbėjas, o dabar dar ir kebabų restorano savininkas, siekiantis vėl juos padaryti didžiu maistu.

Kartais Manto Katlerio gyvenimas labai primena jo pasirodymuose pasakojamas istorijas, iš kurių juokiasi susirinkusios arenos. Nors patį humoristą prajuokinti sunku, tačiau verkia jis net per komedijas. „Paskutinį kartą verkiau per veiksmo filmą „Galaktikos sergėtojai“. Gerai, kad kine buvau su 3D akiniais ir niekas nematė byrančių ašarų“, – juokiasi kiekvieną antradienį Žmonės.lt pasirodančios laidos pašnekovas, gyvenantis atidaryto kebabų restorano nuotaikomis.

Esame įpratę, kad Mantas nuolatos juokauja ir neieško žodžio kišenėje, tačiau retai susimąstome apie jautriąją šio žmogaus pusę. O juk tokią turi visi. „Mano romantika ne gėlėmis išreiškiama, ne saldainiais, ne staigmenomis – aš tiesiog visada stengiuosi, jeigu pirmas grįžtu namo, padaryti valgyti, kad ji grįžusi rastų garuojančią vakarienę. Aš taip suprantu kasdienę romantiką“, – laidai „9 klausimai“ pasakojo humoristas.

Kas labiausiai erzina Lietuvoje ir ką norėtų čia keisti? Kokie didžiausi hobiai ir mėgstamiausi kelionių taškai? Keisčiausias pasimatymas?

„Esu pusvalandį apšildęs striptizo šokėjus, pasakodamas juokelius moterims, susirinkusioms pažiūrėti nuogų vyrų“ – dabar jau su šypsena savo gėdingiausią gyvenimo akimirką prisimena Mantas Katleris, kurio keisčiausias pasimatymas taip pat neapsiėjo be gėdos jausmo. „Nežinodamas, kaip mergina atrodo, į slaptą pasimatymą nuėjau su savo pussesere. Tik vėliau išsiaiškinome, kur buvome vienas kitam matyti – ogi senelio laidotuvėse.“

Kviečiame peržiūrėti turbūt šmaikščiausią iki šiol „9 klausimai“ laidą:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama