Laidos „9 klausimai“ svečias Gytis Ivanauskas: nė viena mergina už mane geriau nelaksto ant „kablų“

Gytis Ivanauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-12 10:00
Bene geriausiai šį garsų ir talentingą žmogų žino Lolitos Zero amplua. Kaip pats kažkada yra pajuokavęs: „Nė viena mergina už mane nelaksto geriau „ant kablų“. Jis – savo paties vardo teatro įkūrėjas, vadovas, režisierius, choreografas, šokėjas, žmogus. Jis – Gytis Ivanauskas.

Nesibaigiantys televiziniai projektai, kino kameros, nušviečiančios didį jo talentą. Ir nesibaigiantys žiūrovų bei meno mylėtojų aplodismentai arba... skaudūs kritikos kirčiai. Juk gyvenime visko būna – nepavyksta miegoti vien ant laurų. Ir išties nedaugelis žino, kuo iš tikrųjų gyvena Gytis.

Nauja laidos „9 klausimai“ jau nebevadinsime – jūs, mūsų žiūrovai, jau laukiate ir įpratote kiekvieno antradienio rytą, pasidarius puodelį kavos, pamatyti vis kitą atvirą pokalbį su žymiu Lietuvos žmogumi.

Pirmoji meilė? Kompleksai ir silpnybės? Jaudulys žengiant į sceną? Atsakymai juokino ir liūdino, vertė susimąstyti ir džiugino.

„Jei nebūčiau menininkas, būčiau virtuvės šefas – ten esu labai geras“, – šmaikštauja Gytis.

Atviri ir nuoširdūs klausimai, skirti Gyčiui, sulaukė tokių pačių atvirų, nuoširdžių ir gal net šiek tiek nostalgiškų atsakymų. Tegul pozityvumas ir gera nuotaika praskaidrina jūsų antradienio rytą!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai