Laidoje „Visi mes žmonės“ – apie tėvystę, grąžinusią jaunystę

Arvydas Anušauskas, Danas Andriulionis, Ramūnas Rudokas/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-23 13:50
Jiems nė motais, kaip atrodo aplinkiniams. Argi kieno nors nuomonė gali būti reikšmingesnė už šansą tapti tėčiu? Ir visai nesvarbu, kokio amžiaus esi. Į šios temos pašnekovų gyvenimą vėlyva tėvystė ne vien atnešė džiaugsmą, bet ir grąžino jaunystę.

Psichologas Olegas Lapinas netgi tvirtina, kad vyresnis tėtis vaikui nėra jokia trauma: tai, kad tėvai yra senesni, vaikai priima kaip natūralų dalyką, nes taip buvo nuo mažų dienų. Apie visa tai – žurnalo „Žmonės“ ir TV3 televizijos kuriamoje laidoje „Visi mes žmonės“. Žiūrėkite pirmadienį 19.30 val. per TV3

56-erių istorikui, publicistui, Seimo nariui Arvydui Anušauskui šie metai ypatingi: vasario 2 dieną  gimė jųdviejų su žmona Lina pirmagimis. „2020 02 02 vidurdienį labai ryžtingai į Lietuvą atėjo naujas 3,2 kg pilietis! Visi jaučiamės puikiai ir laimingi pagaliau susitikę“, – feisbuko paskyroje džiaugsmingai pranešė politikas. Šiemet Arvydas ir 27-eriais jaunesnė Lina švęs penktąsias vestuvių metines – pagaliau trise.

Arvydas Anušauskas/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Arvydas Anušauskas/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Politikas sako visai nekreipiantis dėmesio į interneto komentuotojų nuomonę, kad greitai šalia sūnaus atrodys kaip senelis, kad paaugęs vaikas gali net gėdytis tokio tėčio. Vyras įsitikinęs, kad vaikai myli tėvus nepaisydami, kokio amžiaus jie yra, – šis ryšys stipresnis nei paso duomenys.

Ramūnas Rudokas/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Ramūnas Rudokas/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žinomam uostamiesčio dailininkui Danui Andriulioniui – 68-eri, o sūneliui Sauliui ką tik sukako dveji metukai. Menininkas prisipažįsta nė nesapnavęs, kad iki tol liūdną ir nykų jo gyvenimą staiga taip smarkiai pakeis pažintis su daugiau nei perpus jaunesne mylimąja Dovile.

Aktorius, režisierius Ramūnas Rudokas prieš pusantrų metų tėčiu tapo ketvirtą kartą – perkopęs penkiasdešimtmetį su beveik trisdešimčia metų jaunesne žmona Justina susilaukė sūnaus Raido.

Naujausi straipsniai